Stal w finale okręgowego Pucharu Polski!

7

2013-11-14

Piłkarze nowodębskiej STALI pokonali występującą w stalowowolskiej okręgówce drużynę Unii Nowa Sarzyna 2 – 1 zapewniając sobie grę w finale Pucharu Polski podokręgu Stalowa Wola.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali w tym meczu Karol Wilk w 5 minucie spotkania oraz Tomasz Marek w drugiej połowie. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Honorową bramkę w 75 minucie zdobył Bieńkowski.

Nasi piłkarze byli mocno zmęczeni, bo dwa dni wcześniej graliśmy ligowy mecz z Wisłoką Dębica – mówi Daniel Młynarczyk, trener Stali. – Prowadziliśmy 2:0, ale gdy rywale strzelili kontaktową bramkę, zrobiło się trochę nerwowo. Mieliśmy więcej okazji na bramki ale nie wykorzystali ich między innymi Rożnowski i Nowak.

W finale nasz zespół zagra ze zwycięzcą meczu Tłoki Gorzyce – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada. MKS