STAL w IV rundzie Pucharu Polski !

5

2013-09-26

Piłkarze nowodębskiej STALI w III rudzie Pucharu Polski pokonali w meczu wyjazdowym drużynę Rotundy Krzeszów 2 : 0

Nasz zespół po raz kolejny w obecnej edycji Pucharu wystąpił w mocno eksperymentalnym składzie wspomagając się juniorami. To jednak nie przeszkodziło w odniesieniu kolejnego pewnego zwycięstwa. Stalowcy po bramkach Piotrka Maruta w pierwszej połowie i Pawła Nowaka w drugiej, awansowali do kolejnej rundy rozgrywek.

W 40 minucie meczu w miejsce kontuzjowanego Krasonia pojawił się ponownie w roli obrońcy.. nasz bramkarz Arkadiusz Kotrych.

Swój pierwszy oficjalny mecz w barwach Stali zaliczył bramkarz Paweł Puzio i zdecydowanie występ może zaliczyć do udanych, bowiem zachował czyste konto i popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

Rotunda Krzeszów – Stal Nowa Dęba 0:2 (0:1).

0 – 1 Marut 44″
0 – 2 Nowak 70″

Stal: Puzio – Kowal, Karnat (70 Matusiak), Wydro, Marek – Rębisz, Wilk (50 Rożnowski), Krasoń (40 Kotrych), Nowak – Serafin (75 Szypuła), Marut.

Żółta kartka: Krasoń
Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc.
Widzów: 100.

W drugim wczorajszym meczu Wisan Skopanie pokonał u siebie faworyzowany Sokół Nisko 3 : 1