Szczęśliwa wygrana seniorów

3

Piłkarze nowodębskiej STALI odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej YesSport IV ligi podkarpackiej. Nasz zespół szczęśliwie pokonał 1 : 0 drużynę Pogoni Leżajsk po bramce Wojtka Dudka w 90 minucie spotkania.
Z przebiegu całego spotkania to goście bardziej zasłużyli na 3 punkty. Piłkarze Pogoni zwłaszcza w drugiej połowie stworzyli dwie bardzo groźne sytuacje. Najpierw w sytuacji sam na sam górą był golkiper STALI Arek Kotrych, a następnie już w 80 minucie stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał napastnik Pogonii, który z 8 metra nie trafił do pustej bramki.  I tak jak mówi sportowe przysłowie „niewykorzystane sytuacje się mszczą”  tak też  było w tym meczu. W 90 minucie spotkania, kiedy to już spora grupa kibiców nie wierzyła w zmianę rezultatu, Szymon Serafin posłał futbolówkę z rzutu wolnego w pole karne, a tam w sporym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Wojciech Dudek, który zapewnił STALI pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej.
Tyskie lepsze od Leżajska

Wielu kibiców z uśmiechem na twarzy komentowało, że był to mecz z podtekstem, ponieważ nasz zespół wystąpił w koszulkach z logo browaru Tyskie, które jest konkurencją browaru Leżajsk.  Tm razem górą było Tyskie.
STAL NOWA DĘBA – Pogoń Leżajsk 1 : 0 ( 0 : 0 )