Tomasz Wolan chce grać w Stali !

17

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg wychowanek Ludowego zespołu Sportowego Jadachy Tomasz Wolan zainteresowany jest grą w czwartoligowej drużynie Stali Nowa Dęba.

Tomek trenuje indywidualnie, nie chce mieć kłopotów i tego, że ktoś zarzuci mu trenowanie z jakąkolwiek drużyną. Ma pewne kłopoty z rozwiązaniem kontraktu z poprzednim klubem Concordią Piotrków Trybunalski, w której grał jeszcze jesienią.
Postanowiłem na jakiś czas wrócić w rodzinne strony, jednym z powodów jest fakt, że niedługo będę tatą. Żona powinna mieć teraz jak największy spokój, a taki można znaleźć będąc blisko najbliższych. Wynikami Stali Nowa Dęba interesowałem się zawsze, to był i jest mój ulubiony klub. W końcu pochodzę z Jadachów, a to wieś leżąca blisko Nowej Dęby – mówi Tomek.

Taki bramkostrzelny napastnik nowodębskiej drużynie bardzo by się przydał, wiosną Stal czeka trudna walka o utrzymanie się w IV lidze, a tacy piłkarze jak Tomasz Wolan czy Jacek Kościelny, którego pozyskaniem także zainteresowani są działacze nowodębskiego klubu bardzo by się Stali przydali. w Najbliższą środę w Polskim Związku Piłki Nożnej rozpatrywana będzie sprawa kontraktu Tomasza Wolana, jeśli potoczy się po myśli zawodnika to wiosną strzelał będzie gole dla naszej drużyny.

Źródło: ECHO DNIA

0

17 KOMENTARZE

 1. Ciekawe od kiedy jest to jego ulubiony klub … Chyba od teraz to jest lekka przesada po prostu dostal pewnie lepsza oferte niz gdzie indziej to wszystko

  0
 2. Jeżeli nasza Stal może dać lepszą ofertę od Siarki to nie masz pojęcia o czym mówisz i zajmij sie bierkami .Przeczytaj ze zrozumieniem tekst a potem dyskutuj .:)

  0
 3. Wolanek to lepiej niech się zastanowi a później się wypowiada przecież miał grac w siarce tylko ze Bili zapałał chęcią pomocy Dębie i opłacił go i dla tego gra u nas. Do znawcy jeśli nie wiesz co się dzieje to nie wypowiadaj się bo Tomek nawet okres przygotowawczy spędził z Siarką. Także niech nie opowiada głupot ze Dęba to jego ulubiony klub, bo idzie tylko tam gdzie kasa jest, zresztą to samo Kościelne tylko z tym ze ten nie nie wypowiada się na takie tematy. Ciekaw jestem jak długo Tamaszek będzie pałał chęcią gry dla Stali. Kasa sie skończy i miłość do klubu to przykre. Hej Stal

  0
 4. przeciesz Tomek byłby tylko do zakończenia rundy więc w czym problem To źle ? A że gra za kasę to jak ma grać gratis przeciesz to zawodowiec.A w siarce za co jak nie płaca od miesisęcy nie wypowiadaj się tylko przychodź na mecze i ciesz się z nami i Stalą .
  Pozdro:)

  0
 5. Ale Tomek grał już kiedyś w New Dębie, więc czy to dziwne, że chce wrócić na włości? Poza tym, błąd w druku – Tomek po raz drugi zostanie tatą, ma już prawie 4-letnią córeczkę. Cieszcie się, że są dobrzy piłkarze, którzy wciąż chcą grać. Poza tym, heloł, bycie piłkarzem to też praca, więc i zarobek musi być, zwłaszcza, że dwójka dzieci na wykarmieniu, ludzie drodzy :)

  0
 6. Ale Tomek grał już kiedyś w New Dębie, więc czy to dziwne, że chce wrócić na włości? Poza tym, błąd w druku – Tomek po raz drugi zostanie tatą, ma już prawie 4-letnią córeczkę. Cieszcie się, że są dobrzy piłkarze, którzy wciąż chcą grać. Poza tym, heloł, bycie piłkarzem to też praca, więc i zarobek musi być, zwłaszcza, że dwójka dzieci na wykarmieniu, ludzie drodzy :)

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here