Udane sparingi Stali

2

03.08.2012r.

Stal niepokonana w sparingach! W ostatnim meczu żółto-niebiescy pokonali Sokół Nisko 3-1.

Bramki dla drużyny prowadzonej przez Daniela Młynarczyka strzelili Paweł Nowak, Kamil Serafin i Tomasz Warzocha. Jedyną bramkę dla Sokoła Nisko zdobył Bartosz Kozicki, testowany zawodnik Orłów Rzeszów. Sokół testował też Krzysztofa Zalewskiego i Kamila Bieńka z LZS-u Turbia oraz Damiana Paterka z Olimpii Pysznica. W kręgu zainteresowań klubu jest ponadto Piotr Sojecki. W barwach Stali Nowa Dęba zagrał junior Stali Rzeszów Karol Wilk.

Pod koniec lipca Miejski Klub Sportowy zmierzył się z Siarką Tarnobrzeg. Mec zakończył się zwycięstwem Stali (1:0). Bramkę dla naszego zespołu w końcówce spotkania strzelił Mateusz Urbaniak. W barwach Siarki zagrali testowani napastnicy: Marek Fundakowski (ostatnio grający na Cyprze) i Michał Twardowski (Wigry Suwałki).

W meczu z z Chemikiem Pustków padł remis 3-3.Bramki dla ekipy Daniela Młynarczyka strzelali Paweł Nowak (2) i Kamil Serafin.Gole dla Chemika Pustków zdobyli Łukasz Czerkies, Krystian Pydych i Jakub Kędzior. W zespole nowodębskiej STALI podczas sparingu wystąpił testowany bramkarz ( Strumyk Malawa ) – młodzieżowiec

Z kolei 19 lipca na własnym boisku nasi piłkarze pokonali beniaminka IV ligi podkarpackiej drużynę Kolbuszowianki Kolbuszowa 2 : 1. Goście dość niespodziewanie już po kilku minutach gry prowadzili 1 – 0. Błąd naszej defensywy wykorzystał napastnik przyjezdnych, który bez kłopotu umieścił piłkę w naszej siatce. Po kwadransie do głosu doszli stalowcy, którzy co kilka minut zagrażali bramce strzeżonej przez golkipera \”Kolby\”. Bramkę wyrównującą dla naszego zespołu zdobył testowany zawodnik, który wykorzystał znakomite podanie Urbaniaka. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i nadal stroną przeważającą byli stalowcy. Drugi gol dla naszego teamu padł po strzale głową, a strzelcem niezawodny Piotrek Marut, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie a obaj trenerzy dali pograć wszystkich zawodnikom jakich mieli do dyspozycji.

W pierwszym meczu kontrolnym pokonaliśmy drużynę Sokóła Kolbuszowa Dolna (4:3). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Patryk Sudoł, Artur Pogoda, Andrzej Dudziak i Tomasz Marek.

W Stali zagrał Tomasz Marek, który wrócił ze Strzelca Dąbrowica, było też kilku juniorów. Wystąpił też jeden nowy testowany zawodnik, ale trener Daniel Młynarczyk nie chciał zdradzić jego nazwiska. Zabrakło z różnych powodów Piotra Maruta, Łukasza Milanowskiego, Kamila Serafina, Wojciecha Dudka i Marcina Kowala.

W ekipie Daniela Młynaczyka pojawił się też nowy testowany zawodnik, ale jego nazwiska nie udało nam się poznać. Wystąpił też Tomasz Warzocha, który najprawdpodobniej zostanie w Nowej Dębie.