VI Targi Pracy i Edukacji w Tarnobrzegu

11

19-04-2013

To już kolejna edycja targów w Tarnobrzegu. W tym roku wystawcy przygotowali oferty pracy z branży ubezpieczeniowej, usługowej, gastronomicznej czy handlowej. Na miejscu była również możliwość zapisania się na kursy zawodowe.

Swoje oferty zaprezentowały również Powiatowe Urzędy Pracy z Tarnobrzega, Stalowej Woli i Sandomierza oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska służb mundurowych – Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nisku i Policji. Swoje stanowiska miały również szkoły wyższe, które przedstawiały oferty edukacyjne.


Fot. Dariusz Bajor
TBG

0

11 KOMENTARZE

  1. Anna podaj namiary jakiś mail i jaki charakter tej pracy to chętnie popracuję nawet za 800 zł (bo tyle mi wystarczy na opłaty).

    0
  2. Powaznie to cie w ciula robi. 50 miejsc pracy to musiałby powstać nowy zakład. To by sie nie uchowało w tajemnicy. A poza tym kto otwierający biznes wchodziłby na taką stronę? :(

    0
  3. do poważnie – pogadaj z Markiem Ostapko on jak go poprosisz to załatwi ci pracę .Chyba że jesteś łajza i pracy szukasz a nie chcesz pracować

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here