WOŚP zagra w Nowej Dębie – 9 stycznia 2011 r.

25

XIX Finał to zbiórka pieniędzy DLA UROLOGII I NEFROLOGII DZIECIĘCEJ.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy informuje, że w Nowej Dębie przy Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba utworzył się Sztab XIX Finału WOŚP.
Szefem Sztabu jest Adam Szurgociński. Sztab będzie liczył 80 wolontariuszy .
Impreza finałowa odbędzie się w niedzielę 9 styczna 2011 r. na parkingu przed krytą pływalnią SOSiR w Nowej Dębie.

Nadleśnictwo Nowa Dęba

PROGRAM FINAŁU:

14:00 – Otwarcie, hymn WOŚP, występ uczniów z SP Rozalin

14:30 – Występ zespołu ze świetlicy dziecięcej SP 2 Nowa Dęba

15:00 – Koncert studia wokalnego \”Nowe Brzmienie\” z MGOK Baranów Sandomierski

15:30 – Występ duetu Hip Hop – Bodzio i Urban

16:00 – Zespół Sound Magic – ZS nr 2

16:30 – Kabaret SOK

17:00 – Jesioł – wokalista Nowa Dęba

17:30 – Licytacja 1

18:00 – Zespół Vademecum

18:40 – Licytacja 2

19:00 – Zespół Obstawa Prezydenta

20:00 – Światełko do nieba

Organizatorzy:
– SAMORZĄDOWY OŚRODEK SPORTU i REKREACJI
– SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY

Adam Szurgociński

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

25 KOMENTARZE

 1. No i co z tego, że na parkingu. Lepsze to niż na trawniku chyba nie? Bardzo proszę wskaż lepsze miejsce? Na piachach – porażka, zwłaszcza w zimie, na stadionie też bo Stadion nie jest od tego, MDK jest remontowany Hale sportowe też odpadają bo Finał WOŚP to impreza plenerowa. A Więc proszę Cie błyśnij tutaj przed wszystkimi i wykaż się kreatywnością.

  0
 2. Za rok mamy w planach gościnnie zorganizować światełko na jednej z okolicznych wiosek ;)A ja więc pytam ,przyjdziecie ?:|

  0
 3. to pokazuje problem Nowej Dęby: nie ma miejsca pod imprezy masowe. w koncepcji zagospodarowania zalewu jest takie miejsce no ale to tylko koncepcja niestety. i to koncepcja ktora nie jest wlasnosci gminy tylko studentki a jej trzeba za to zaplacic

  0
 4. Rzeczywiście można by przy okazji akcji światełko sprawdzić gotowość zastępów ochotniczych, w zimie im się nudzi chyba, łopaty za ciężkie, więc mogliby coś polać przynajmniej. Zastalibyśmy wioskę drewnianą, zostawili murowaną.

  0
 5. Przecież w ciągu roku w Nowej Dębie jest co najwyżej dwie-trzy imprezy masowe więc nie ma sensu gospodarować odrębnego miejsca do tego. nie rozumiem dlaczego komuś przeszkadza miejsce pod basenem. Jest dogodny podjazd, centrum miasta więc o co chodzi.? Poza tym jak wiadomo na WOŚP nie przychodzi kilka tysięcy osób, więc nie widzę problemu. Chyba, że komuś z bloku na przeciwko będzie przeszkadzać fakt, że zbiera się pieniądze na chore dzieci podczas gdy on ogląda TV…:/

  0
 6. Czy społeczeństwo w tym środowisku przesiąkniętym toksyną, jakiej nie powstydziłoby się najbardziej kąśliwe i jadowite stworzenie w całej galaktyce,zrobi kiedyś wielki wyjątek i przestanie naparzać ludzi którzy są aktywni w tej pipidówie?
  Aktywni bez względu na podział polityczny,zawód,prowadzony portal,funkcję społeczną.
  Pluć na wszystko i wszystkich w lasowiackim ubogim stylu.

  0
 7. O tak popieram #14 "nie ma Dębian nie ma imprezy" – ja nigdzie nie idę jak Dębian nie będzie ! Zapomniano o nich ! Czyżby celowo ! No chyba że sami sobie odpuścili – no ale dotąd grali . A może im odmówiono? Tak czy owak nie idę – bez Dębian nie ma imprezy :@

  0
 8. SMIECH NA SALI.JEST TAKA MAKSYMA. KTO CHCE ZROBIC SZUKA SPOSOBOW KTO NIE CHCE ZROBIC SZUKA POWODOW.BRAWO DLA ORGANIZATOROW .NAGANA DLA MARUDEROW.

  0
 9. Co wy ludzie ogłupieliście zupełnie !
  Czy nie widzicie że to wszystko jest jednym wielkim picem – fotomontaż!
  Były komendant robi impre na swoim terenie a nie potrafi zrobić porządku z siłownią – bo najważniejsze to dobry lans !
  to tak jak z tą siłownią pod chmurką – komu to niby służy – chyba tym biednym chorym ludziom co zabrano im na terapię z funduszu alkoholowego !
  najważniejsze to lans ! porażka !
  szkoda gadać !
  dobrze to widać – jak się jest od czasu do czasu ! a nie tkwi w tym bagnie !
  współczuje Wam bardzo !

  0
 10. wszystkim, którzy krytykuję pomysł zrobienia imprezy na parkingu przed basenem, proponuję włączenie się w organizację w przyszłym roku.

  do #17 – w jaki sposób 'były komendant' chce się lansować? Poświęcając swój czas po raz kolejny na rzecz WOŚP ?

  Ludzie nie bądźcie śmieszni. Nie podoba się miejsce? Nie przychodź! Ale pamiętaj, że na tej akcji korzystają chore dzieci, nikt inny.

  Do normalnych – uciekajcie z tego miasta, bo was takie parobki jak wyżej zaszczują i zdepczą. 'Walka z wiatrakami' (wariatami?)

  0
 11. Kabaret SOK, tam etatowo występuje kabaret miłośników picia w… i p… ciekawe czym tym razem będą chuchać? A gdzie są Dębianie ? Czyżby ktoś nareszcie powiedział dość! Szkoda tylko dzieciaków

  0
 12. Kolego OoO, nie wiem dokładnie o co Ci chodzi względem "kabaret miłośników picia w… i p…", ale jeżeli się nie znasz to nie komentuj, bo tak wcale nie jest…

  0
 13. smieszą mnie niektóre wypowiedzi. nie chcecie nie przychodzcie, ale nie musicie od razu krytykować.. jak wczesniej zostało wspomniane, liczy się gest, bo na tej imprezie korzystają chore dzieci. jeśli w sumie masz odrobine dobrego serca, to skoncz komentować i nadawać na innych, którzy coś robią, i może zrób coś Ty dla innych.. łatwo jest siedzieć na du.pie z założonymi rękoma i komentować, trudniej zrobić coś dobrego.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here