Wsparcie TSSE dla firmy TYTAN

11

Tomasz Miśko – dyrektor Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu 10 września wręczył decyzję o wsparciu firmy TYTAN s.c. Rachwał Łukasz, Szyszka Jakub przez Tarnobrzeską Specjalną Strefę Ekonomiczną EURO-PARK Wisłosan. To już 11 firma, która otrzyma od TSSE wsparcie na prowadzenie działalności gospodarczej. 

Mikroprzedsiębiorca z terenu gminy Nowa Dęba planuje zwiększyć zdolności produkcyjne swojego zakładu. Firma wybuduje nową halę produkcyjną oraz zakupi specjalistyczne maszyny produkcyjne. Przedsiębiorca w ramach nowej inwestycji będzie produkował obejmy rurowe, elementy architektury dla farmacji i szpitali ze stali nierdzewnej.

Aktualną ofertę firmy można zaleźć pod linkiem http://tytan-nd.pl/link otwiera się w nowym oknie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

TSSE EURO-PARK Wisłosan

11 KOMENTARZE

  1. Do novy.oni już działają 100 lat i mają monopol na swoje produkty???!!! czy ty jesteś ich menegerem czy współmałzonkiem? Dzisiaj padają korporacje mające milionowe aktywa a ty tu bronisz maluszkich z nowej dęby,gratuluje i życzę przetrwania każdemu kto podejmuje inwestowanie swojego grosza,tu lud jest chcący igrzysk upadłości dla każdefo włącznie z panem Ordonem.

    • Zeus ja nikogo nie bronię tylko piszę że działają 10 lat i robili to bez wsparcia, nie masz czego się czepiać. Idź sobie zalej swoje podwórko tą żółcią która wylewa Ci się przez nogawki. Chłopaki nie przejmujcie się takimi baranami i róbcie swoje bez względu na ten j…ny hejt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here