Wzmocnienia Stali

1

Plany transferowe w nowodebskim klubie były bardzo obiecujące jak na jego możliwości i z pewnością przerastały początkowe oczekiwania kibiców. Na celowniku SND znaleźli się m.in. Stanisław Pastuła, Stanisław Pruś (obaj Kolbuszowianka Kolbuszowa), Jakub Uznański (OKS Mokrzyszów), Sekuła Kamil (KS Zaczernie) Jacek Kościelny (Alit Ożarów). W pewnym momencie wydawało się, że cała piątka zasili szeregi Stali, jednak ostatecznie osiągnęliśmy połowiczny sukces. Zespół seniorów wzmocnią również wartościowi młodzieżowcy, którzy skończyli już wiek juniora i będą walczyć o miejsce w I drużynie SND. Są to Mateusz Urbaniak oraz Arkadiusz Kotrych.

Ostatecznie kadrę zespołu zasilą:

Kamil Sekuła – 22.10.1987 r – Doskonale znany w nowodębskim środowisku bramkarz, który jest wychowankiem nowodębskiego klubu. Po udanym sezonie w 2 lidze juniorów i awansie do wyższej klasy rozgrywkowej Kamil postanowił szukać ogrania w innych klubach. Był zawodnikiem takich zespołów jak: Korona Majdan Królewski (V liga), Korona Rzeszów (V liga i awans do IV), Karpaty Krosno (IV liga), Raniżovia Raniżów (V liga), Pogoń Leżajsk (IV liga), KS Limblach Zaczernie (IV Liga)

Arkadiusz Kotrych – 10.04.1991 r- Od najmłodszych lat reprezentant Stali ND począwszy od grupy trampkarzy do juniorów starszych. Dla Arka przyszedł czas na walkę
o miejsce w pierwszej drużynie. Truskawa jest uniwersalnym zawodnikiem, może występować zarówno w obronie jak i w drugiej linii pełniąc rolę skrzydłowego lub defensywnego pomocnika.

Mateusz Urbaniak – 04.01.1991 r- Mateusz jest ofensywnym pomocnikiem mogącym grać równie skutecznie i widowiskowo w ataku. Jest wychowankiem LZS Jadachy, od trzech sezonów reprezentuje barwy SND.

Jakub Uznański – 19.09.1988 r- Skrzydłowy pomocnik, który swoją przygodę z piłką zaczynał w juniorskich zespołach Siarki Tarnobrzeg. Do naszej drużyny dołączył z drużyny niedawnego rywala OKS Mokrzyszów, występującego w Stalowowolskiej Okręgówce. Uzi był najlepszym zawodnikiem OKSu i z pewnością będzie wzmocnieniem naszego zespołu.

Stanisław Pastuła – 01.05.1983 r- Zawodnik, który od początku swojej przygody z piłką związany był z Kolbuszowianką Kolbuszowa. W barwach KKS-u grał we wszystkich możliwych grupach rozgrywkowych. W wieku 17 lat zadebiutował w pierwszej drużynie Kolbuszowianki i od tamtej pory zbierał doświadczenie w IV-to ligowych szeregach. Jesienią tego roku Stasiu obchodziłby 10. rocznicę gry w I zespole KKS”u, co świadczy o bardzo dużym ograniu i doświadczeniu boiskowym, z którego musi skorzystać cały nasz zespół.

Do skutku nie doszły transfery Jacka Kościelnego i Stanisława Prusia, którzy postanowili reprezentować swoje dotychczasowe kluby. Życzymy im powodzenia i sukcesów w lidze ze swoimi drużynami . Być może ich temat powróci w zimowym okienku transferowym kiedy to będą głównym wątkiem komentarzy internautów. HEJ STAL!!!

źródło: www.stalnowadeba.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here