Zaginiona kobieta trafiła do nowodębskiego szpitala

25

12.08.2012r.
Dziś rano dyżurny tarnobrzeskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 65-letniej mieszkanki miejscowości Knapy. Kobieta cierpiąca na zaniki pamięci oddaliła się w nieznanym kierunku. Policjanci podjęli poszukiwania, w których brało udział kilkunastu funkcjonariuszy, leśniczy i pracownicy stawów hodowlanych. Około godz. 10 zaginiona została odnaleziona w lesie Nadleśnictwa Buda Tuszowska. Została zabrana do szpitala Nowej Dębie.

Od wczesnego rana trwały poszukiwania 65-letniej mieszkanki miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski, cierpiącej na zaniki pamięci, która przed godziną 5 rano opuściła miejsce zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z komendy miejskiej w Tarnobrzegu, posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim oraz leśniczy i pracownicy stawów hodowlanych w miejscowości Knapy. Przed godz. 6 kobieta widziana była w pobliżu drogi prowadzącej do Majdanu Królewskiego. Pies tropiący wprowadził policjantów w kompleks leśny w okolicach Huty Komorowskiej. Około godz. 10 policjanci zauważyli kobietę w rejonie żwirowni znajdującej się w kompleksie leśnym na terenie nadleśnictwa Buda Tuszowska w okolicach Huty Komorowskiej. Kobieta nie wiedziała gdzie się znajduje.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało odnalezioną do szpitala w Nowej Dębie. Jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

POLICJA

0

25 KOMENTARZE

 1. Wiesław Ordon chętnie wystąpiłby przed kamerą wypowiadając się jak to dzięki udanej akcji znaleziono biedną kobietę…. Wstęgi, wypinane klaty do aparatów, przypisywanie sobie czyiś zasług i spychanie na innych swoich porażek to jego specjalność.

  0
 2. To co zrobił Obecny Burmistrz dla Nowej Dęby jest widoczne gołym okiem. Widzą to mieszkańcy Nowej Dęby jak i okolic.Tego nie zrobił żaden włodarz Nowej Dęby od ponad pięćdziesięciu lat.Dlatego pan Ostapko i jego pieski tak go atakują na każdej stronie p.Ostapki Głównym zadaniem tego portalu jest szczekać i pluć na tych co są lepsi od nich.

  0
 3. Taaaa… Nie każdego cieszy że stajemy się dziurą między Kolbuszową a Tarnobrzegiem… Ale was tak.. Macie stołki a im mniej ludzi tym wam lepiej siedzieć u żłobu.
  [b]O to co zrobił Pan wój Wiesław Ordon:[/b]
  – zwalił sprawę peronu ( 2 razy);
  – nie dopilnował kwestii projektu modernizacji ujęcia wody i wodociągów (straciliśmy kilkanaście milionów zł.)
  – zadłużył gminę;
  – wyposażył Chmielów który grozi odłączeniem i zostawieniem nas z długami;
  – strefa nowodębska chyli się ku upadkowi;
  – mimo obietnic nie dotrzymał słowa i nie modernizuje nowodebskiej strefy;
  – brakuje miejsc w przedszkolach dla dzieci;
  – brakuje mieszkań;
  – wyciął dęby na plantach
  – brata się z osobami gloryfikującymi zbrodniarzy Polaków;
  – zawalony przetarg na odśnieżanie i sprzątanie miasta;
  – zatrudnianie w urzędzie osobników z Tarnobrzega podczas gdy w Nd nie ma pracy;
  – wydawanie kolejny raz milionów złotych na planty podczas gdy są ważniejsze potrzeby;
  -odejście bardzo dobrego fachowca z PGKiM p. Sudoła;
  – pan Ordon od lat jest człowiekiem władzy: jako radny a później sekretarz więc wszystkie błędy poprzednich ekip są także jego błędami (sekretarz to 3 osoba w gminie).

  To tylko krótka lista "osiągnięć". Gdyby nie zaciąganie pożyczek CO MOŻE KAŻDE DZIECKO ROBIĆ BO TO NIE SZTUKA BUDOWAĆ NA KREDYT to pozostałoby tylko to co napisano powyżej…Każdy wstrzelając się w okres zasypywania Polski środkami unijnymi mógłby sobie pobudować to i tamto. Żadna sztuka. Tylko naiwni i tylko frajerzy mogą się nabierać na "wielkie osiągnięcia". Za kredyt jak Ci się zachce to sobie zbudujesz tor formuły 1 albo ZOO… A co!

  Pozdrawia OBIEKTYWNY OBSERWATOR a nie OBSERWATOR LIZUS SPOD 5.

  0
 4. I tu sie mylisz "OBSERWATORZE" w PROPAGANDZIE sa najlepsi od czasow wojny nawet im teraz GEBELS zazdrosci o komunie juz nie wspomneB)

  0
 5. Zastanawiam się czy warto w to osiedle inwestować,co by burmistrz nie zrobił to źle,może najlepiej dla was było by jeżeli gmina tylko dopłacała by wam do mieszkań, opłacała rachunki za wodę,gaz i energię oraz zwiększyła ilość osób dożywianych w MOPS, co drugi dzień schabowy z kapustą.
  Żyło by się wam wtedy jak w przysłowiowym "Raju"
  Czytając wasze wpisy to najlepiej wychodzi wam krytyka, tu jesteście arcymistrzami.

  0
 6. [b]To stwierdzanie faktów a nie krytyka.[/b]
  [i]Ktokolwiek by nie wpadł na to stanowisko w okresie takiego zasypu Polski środkami z Unii i zaciągał kredyty to mógłby sobie wybudować co by mu do głowy przyszło[/i] (np Zoo lub tor formuły 1). Bo wydawać publiczną kasę potrafi każde dziecko. Dodam tylko, że burmistrz sięgał po najbanalniejsze projekty: na wioski (jest ich multum) oraz na rewitalizacje (praktycznie każdy dostaje – ciężko nie dostać). Więc nie wymagaj ode mnie oklasków bo nie osiągnął niczego nadzwyczajnego. A tak gdzie trzeba było rozwagi i trzymania ręki na pulsie to sprawy zawalił czego przykładem jest przygotowana przeze mnie w komentarzu nr 6 lista. Czytając zaś waszą propagandę sukcesu, wasze wpisy o tym jak jest wspaniale to jesteście mistrzami w przechwałkach. Ale fakty obiektywne są takie że ludziom żyje się coraz gorzej a nasze miasto upada.

  0
 7. Pan Ordon był sekretarzem (3 osobą w gminie) u Pana Czekalskiego. Jeśli Pan Czekalski źle rządził to Pan sekretarz będący częścią obozu władzy także ponosi za to odpowiedzialność. Jeśli Pan Czekalski rządził źle to dlaczego Pan Ordon – skoro np nie zgadzał się z jego polityką – nie odszedł z gminy tylko przykładał rękę do złego zarządzania? Pensja była ważniejsza niż dobro gminy?
  Pan Ordon był sekretarzem (3 osobą w gminie) u Pana Wróbla. Tak więc skoro Wróbel był zły a Pan Ordon brał udział w procesie rządzenia to jaki jest Pan Ordon????

  0
 8. Biedaku ,klepiesz ten wyuczony slogan o Ordonie bez przerwy,napisz jeszcze ze dzisiaj Ordon jest winien opadow deszczu na wschodzie a na zachodzie pieknego sloneczka

  0
 9. Biedaczyno, liżesz tyłek Ordonowi mimo, że ma większe wpadki niż Czekalski. Jako, że faktom nie możesz zaprzeczyć więc chcesz sprowadzić sprawę do absurdu… ale marnie ci to idzie biedaczysko.

  0
 10. Ordon nie ma ( wróć do do listy z komentarza nr 6) i jakoś pomagają bo takiemu jak ty to wystarczy bo klaskać a z braku argumentu obrażać adwersarzy….

  0
 11. [quote]Faktem jest biedaku ze wole lizac tylek Ordonowi jak ciebie calowac[/quote]
  Nie chciałbym, żebyś mnie gdziekolwiek lizał. Natomiast ŻYCZĘ WAM wielu upojnych i przepełnionych mocnymi wrażeniami nocy.

  0
 12. Czym chcesz zaimponować jak nie masz swoich argumentów , powołujesz się na inne komentarze a nie umiesz się nawet poprawnie podpisać . Twoje motto to szczekać szczekać i jeszcze raz szczekać.Lecz na próżno twoje ujadanie.

  0
 13. [quote]Faktem jest biedaku ze wole lizac tylek Ordonowi jak ciebie calowac[/quote]
  Już wiem skąd ten smród na forum. Niemniej także życzę Wam upojnej nocy.

  0
 14. Zaczął prowokator obozu władzy wpisując prowokujący i bez sensowny wpis nr 1. Wiedział, że zaraz mu ktoś odpowie a później pójdzie samo…

  0
 15. [quote]#23 | Gosc dnia 08/14/2012 07:59
  I tu sie zgadzam czytalniku ze prowokatorem jest dyzurny obozu ratusza[/quote]
  Fakt bezsporny,faktem jest również to, że zaginiona kobieta odnalazła się dzięki Ratuszowi a w szczególności jego "liderowi" M.Ostapko .Mają węch :D

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here