Zaproszenie na TARGI PRACY

8

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu zapraszają udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 22 kwietnia od godziny 10 do 13 w hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu.

Honorowy patronat nad Targami objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Formularz zgłoszeniowy udziału w targach znajduje się na stronie internetowej: www.puptarnobrzeg.pl w zakładce aktualności.
Udział w Targach jest bezpłatny. Kontakt w sprawie Targów Edukacji i Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 3, pok. nr 15, tel. 15 823 00 30, wew. 102, e-mail: rzta@praca.gov.pl, oferty.pracy@idsl.pl

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

0

8 KOMENTARZE

    • Co ty mówisz? Jak odłożysz z 20 lat to kupisz sobie M2. Źle Ci. Przecież powinieneś wiedzieć, że nasz kraj ma największy wzrost gospodarczy. Nie cieszy cię to?

      0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here