Zdjęcie Edyty Dul z Nowodębskiego Biegu Żołnierzy Wyklętych nagrodzone!

6

Dobiegł końca konkurs fotograficzny „Pamięć o Żołnierzach Wyklętych okiem reportera”, którego celem było propagowanie aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach mających na celu oddanie hołdu oraz upamiętnienie członków podziemia niepodległościowego lat 1944-1963. Trzecie miejsce w konkursie zajęło zdjęcie Edyty Dul wykonane podczas I Nowodębskiego Biegu Żołnierzy Wyklętych!

Oceny prac dokonała Komisja Konkursowa złożona z pracowników IPN oraz użytkownicy portalu społecznościowego poprzez otwarte głosowanie. Członkowie Komisji Konkursowej oceniając prace brali pod uwagę przede wszystkim zgodność pracy z tematyką konkursu oraz walory artystyczne pracy. Komisja Konkursowa przyznała nagrody dla autorów 5 najlepszych prac (miejsce 1, miejsce 2 i 3 równorzędne miejsca 3). Edyta Dul z ZS1 klasy 2b o profilu wojskowym zajęła III miejsce w tym konkursie.

Link do strony Instytutu Pamięci Narodowej z wynikami konkursu

Gratulujemy!

zdjecie edyty dul

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

0

6 KOMENTARZE

 1. Hehe widać, że w jury zasiadali „spece” od fotografii :D Kadrowanie – żadne, ekspozycja – szkoda gadać, ramka udająca retro :D I to nieszczęsne pozostawienie koloru, trzeba było się bardziej postarać podczas zaznaczania albo użyć magic brush chociaż.
  Niemniej jednak gratuluje nagrody i zajęcia trzeciego miejsca! Oby tak dalej!

  0
  • W konkursie chodziło bardziej o propagowanie aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach mających na celu oddanie hołdu oraz upamiętnienie członków podziemia ! a nie czy foto było przerabiane . GRATULUJE AUTORCE!

   0
 2. Ciekawe dlaczego Ty „mistrz” fotografii kadrowania ekspozycji i pierdzenia w stołek nie zrobiłeś tak cudownego zdjęcia… wielka piąteczka dla koleżanki!

  0
  • Wrzuć chłopie na luz zgadzam się z NSZ pewnie chodziło w tym konkursie nie o jakość ale przesłanie. Nie znasz mnie, niewiesz czym się zajmuje i odrazu krytykujesz mnie za to, że wyraziłem opinie o fotografii. Poza tym doczytaj komentarz do końca.

   0
 3. Mistrel, ujawnij się, swoja osobę, twórczość. Skoro tak „profesjonalnie” krytykujesz pracę Edyty pokaż swoje zdjęcia. Poddaj ocenie swoje prace na tutejszym forum.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here