Zniszczyli przystanek. Staną przed Sądem.

21

2013-10-11

Czterech nastolatków, którzy zniszczyli przystanek kolejowy stanie przed sądem dla nieletnich. Młodociani przestępcy kopali w wiatę, skakali po dachu i malowali farbą ściany, powodując straty na ponad 4 tysięcy złotych. Młodzi wandale mają od 14 do 16 lat, przyznali się do popełnionych czynów.

Nadleśnictwo Nowa Dęba

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie otrzymali zgłoszenie o dewastacji mienia na terenie szlaku kolejowego w miejscowości Cygany. Wandale zniszczyli wiatę i dach przystanku kolejowego, nie oszczędzili też ścian wypisując wulgaryzmy farbą w sprayu. Łączna suma strat sięga ponad 4 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji oraz szeregu czynności ustalili sprawców popełnionego przestępstwa. Okazali się nimi czterej mieszkańcy Nowej Dęby w wieku od 14 do 16 lat. Zostali oni przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych. Przyznali się do zniszczeń. Sprawa trafiła do sądu dla nieletnich, który zdecyduje o dalszym losie nastolatków.

Policja

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

21 KOMENTARZE

 1. Obawiam się, że to buractwo z Cygan zdemolowało ten przystanek, a nikt z Nowej Dęby. Pismak w Echu Dnia myli Gminę z miastem, nie pierwszy zresztą raz

  0
 2. do #15:
  Że niby gdzie tu ujadanie? Artykuł informuje o dewastacji przystanku przez młodzież. Czy jest w tym jakaś sugestia polityczna? Chyba, że chodzi o komentarze, na to już redakcja nie ma wpływu. Czy to, że przykładowemu internaucie nie podoba się coś w mieście i o tym pisze, to znaczy, że musi być z "Ratusza"? To taka sama logika jak to, że gdy ktoś idzie do kościoła, to od razu jest zwolennikiem Kaczyńskiego… czyli brak logiki.

  0
 3. młodych ludzi pod sąd za jeden wybryk zniszczyc im zycie dlatego ze sie przyznali .Moze lepiej niech policja sciga prawdziwych przestepcow i pedofili a nie zajmuje sie sciganiem dzieci mysle ze siedza w sadzie modzejsi ludzie niesz na posterunku w nowej debie nowodebskom policje widaci na dniu bo wieczorem boja sie wyjsc czas na zmiane w tym grajdołku:@

  0
 4. Masz racje nie pod sąd tylko niech "dzieciaczki" z rodzicami naprawią lub zapłacą za naprawę tego przystanku, będzie sprawiedliwiej. Przestępca czy pedofil złapany też może powiedzieć że to jego pierwszy wybryk i zniszczy mu całe życie.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here