Zwycięstwo na zakończenie rundy

6

06-11-2012

W ostatniej tej jesieni kolejce podkarpackiej 4 ligi Stal Nowa Dęba pewnie pokonała zawsze groźne rezerwy Resovii 3-0.

Przewaga Stali nie podlegała dyskusji i Resovia praktycznie tylko raz w pierwszej części meczu zagroziła naszej bramce. Wynik otworzył w 25 minucie po koronkowej akcji Marcin Kowal . W drugiej połowie nadal na boisku istniał tylko jeden zespół i dalsze bramki były tylko kwestią czasu. Wynik na 2-0 podwyższył Paweł Wydro mocnym strzałem w długi róg bramki gości , a dzieła dokończył Karol Wilk w 71 minucie meczu. Wynik mógł być zacznie wyższy ,ale dwa piękne strzały (raz przewrotką) Łukasza Milanowskiego jakimś cudem obronił bramkarz gości. Stal do końca kontrolowała sytuację na boisku w pełni zasłużenie inkasując 3 punkty. W tabeli trochę się rozluźniło ,ale wiosna będzie zapewne bardzo ciekawa. Nasz zespół zajmuje na półmetku 6 miejsce z dorobkiem 22 punktów co pozwala z optymizmem patrzeć na przyszły sezon.

STAL NOWA DĘBA – RESOVIA II RZESZÓW 3-0 (1-0)