Zwycięstwo nad Resovią!

3

08-05-2012r.

Kolejne cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Stali Nowa Dęba. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu podopiecznych Młynarczyka pokonali wyżej notowany zespół Resovii II Rzeszów 2 : 1

Mecz rozpoczął się znakomicie dla naszego zespołu bowiem już po 3 minutach prowadziliśmy 1 – 0. Dośrodkowanie Kacpra Horodeńskiego z rzutu rożnego wykorzystał Kamil Serafin który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki głową. Do końca pierwszej połowy mimo kilku niezłych sytuacji bramkowych obu drużyn wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa była jeszcze lepsza od pierwszej w wykonaniu stalowców. Nasz zespół zaatakował z podwójną siłą i \”biało-czerwoni\” kompletnie się pogubili.Przewaga gospodarzy w tej części gry została przypieczętowana golem w 72 minucie. Za aktywnego Horodeńskeigo trener wprowadził Łukasz Rożnowskiego. Szybka wymiana podań i wprowadzony 2 minuty wcześniej na boisko Rożnowski nie dał szans bramkarzowi Resovii, podwyższając wynik na 2-0. Stalowcy zdobyli jeszcze trzeciego gola za sprawą Pawła Krzemińskiego jednak z niewiadomych przyczyn sędzie gola nie uznał. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć tylko raz, gdy w 89 minucie mocnym strzałem z 10 metrów pod poprzeczkę gola zdobył Piotr Codello.

Dzięki wygranej z Resovią nasz zespół ma 31 punktów na koncie i utrzymał 10 bezpieczne miejsce w tabeli IV ligi Podkarpackiej. W ostatnich pięciu kolejkach nasza drużyna zdobyła 10 punktów odnosząc trzy zwycięstwa, raz remisując i ponosząc 1 porażkę.

STAL NOWA DĘBA – Resovia II Rzeszów 2:1 (1:0)

1 : 0 Kamil Serafin 3″ – asysta Horodeński
2 : 0 Łukasz Rożnowski 72″ – asysta Nowak
2 : 1 Piotr Codello 89″

Stal: Kotrych – Kowal, W. Dudek, Dudziak, Wydro, Milanowski, Warzocha, Horodeński (70 Rożnowski), K. Serafin (75 Pogoda), Nowak (89 Rachwał), Marut (72 Krzemiński).

Sędziował: Paweł Kantor z Dębicy.
Żółte kartki: Nowak, Warzocha, Horodeński.