Ćwiczenia ratownictwa lodowego

8
PSP TBG

Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze w Tarnobrzegu i Nowej Dębie prowadzą ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego.

Ćwiczenia odbywają się w ramach doskonalenia zawodowego i prowadzone są na różnych zbiornikach wodnych, m.in. na zalewie wodnym w Nowej Dębie oraz zbiorniku wodnym w Tarnobrzegu.   Podczas ćwiczeń strażacy doskonalą techniki stosowane podczas ratowania osób poszkodowanych pod którymi załamał się lód.

 

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcie: mł. bryg. Wojciech Partyka, mł. kpt. Mateusz Frańczak, KM PSP w Tarnobrzegu

0

8 KOMENTARZE

  • Zadaj sobie pytanie kto jest radnym w twoim sołectwie. Jak rozwiążesz te zagadkę to go rozlicz. Zapewne ma na imię albo Marian albo Staszek albo Helka. Działaj!

   0
 1. Widziałem na własne oczy jak helka łopata machala dla dobra narodu, Polskiego, katolickiego na własnym podjeździe bo pług z powiatowki jej zasypał wjazd;))

  0
 2. Panie Marku, dziękuję za możliwość wypowiedzi, wspólne przeżycia i wielkie przygody. Niestety nie jesteśmy już tak młodzi. Czas dla mnie opuścić Info. Przygody nadszedł kres. Trzymam kciuki za Info-Powiat albo lepiej za Info-Podkarpacie. Witamy przyjeżdżające wojsko, mając poczucie dopełnienia swoich małych osiedlowych obowiązków. Życzę zdrowia, napitku, zakąski, radości z pracy i niesłabnącego humoru z gitaro wśród zwierząt.

  Może kiedyś, jeśli dożyję emerytury, zgromadzę wokół siebie małe lasowiackie dziatki i zagadnę je tymi o to słowami Mistrza Wacława:

  „Posłuchajta…”

  +1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here