Dezynfekcja miejsc publicznych

11

W trosce o zdrowie mieszkańców miasta, w dniu 4 maja 2020 r. rozpoczęto dezynfekcję miejsc publicznych na terenie miasta, gdzie potencjalnie może z nich korzystać najwięcej ludzi. Dezynfekcja prowadzona będzie w godzinach od 5.00 do 10.00. Do dezynfekcji stosowany jest roztwór podchlorynu sodu o stężeniu 0,05%. Roztwór w tym stężeniu jest bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt.
Ze względu na niemożliwy do określenia czas zagrożenie epidemicznego, akcja prowadzona będzie cyklicznie tak długo, jak to będzie konieczne.

SK/MN

UMIG

0

11 KOMENTARZE

 1. Ja się ze szwagrem i somsiadem dezynfekujemy trzeci dzień i żadnego kurławirusa nie złapaliśmy, jest może jakaś dotacja na wsparcie takiego obywatelskiego czynu? Podobno Morawiecki jakieś tarcze ogłasza, może jakaś TARCZA 0.7 by się zdała…? Wasze zdrowie!

  +4
 2. gdzie jest nasza władza osoby starsze czekają na pomoc pan ordon pan sudoł niemają \tak gmina dba o najstarszych seniorów wstyd

  +5
 3. zakład nie legalnie stolarski ma sie dobrze hodzą bez masek gdzie jest dzielnicowy hory czy ma ulice podgurze w \może w kącu zajmie się dany użąd mamy już dość tych maszyn po 15

  0
 4. Jesteśmy ocaleni!
  Jest środek zwalczający wirusa.
  Jak spryskają cały powiat, to możemy ściągnąć maseczki?

  +1
 5. Zróbcie burdel na terenie po byłej kotłowni, niech się zarażają szychy podkarpackie i nowodębskie %* kupta se to

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here