Na ruchliwej drodze zatrzymał pijanego kierowcę

16

Do brawurowej akcji doszło dzisiaj rano na granicy gmin Nowa Dęba i Baranów Sandomierski. Pan Michał (nazwisko do wiadomości redakcji) zajechał drogę pijanemu kierowcy, zmuszając go tym samym do zatrzymania pojazdu, a następnie wyjmując kluczyki że stacyjki uniemożliwił mu dalszą jazdę.

Wszystko zaczęło się na wyjeździe z chmielowskiej strefy ekonomicznej. – Po godzinie 7 rano zobaczyłem jadący zygzakiem samochód. Jasne było dla mnie, że kierujący tym pojazdem albo ma problemy ze zdrowiem, albo prowadzi po spożyciu alkoholu. Tak czy owak stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu – relacjonuje pan Michał, który trąbiąc na kierowcę próbował dać mu znać aby się zatrzymał. – Jako, że sygnały dźwiękowe nic nie dały, postanowiłem wyprzedzić auto i zablokować mu drogę – dodaje.

Po zmuszeniu kierowcy do zatrzymania pojazdu, pan Michał podbiegł do kierowcy i wyciągnął mu kluczyki że stacyjki. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany. Mimo to próbował bezskutecznie stawiać opór.  Dzięki obywatelskiej postawie pana Michała pijany kierowca trafił w ręce Policji, a za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

Panu Michałowi gratulujemy odwagi i skutecznej interwencji!

 

16 KOMENTARZE

    • #RKLowiec – Jak by Ci „człowieczku” dożywotnio unieruchomił bliską osobę lub co gorsza posłał ją na tamten świat, to byś inaczej pisał w eter – totalna nieodpowiedzialność. Zostawiam auto po wypiciu i dzwonię z prośbą po transport do znajomych. no chyba że ich się nie ma?

    • I kto to mówi? W rklandzie co drugi to albo kapo albo złodziej, więc pucuj się misiu i pilnuj własnej wiochy, buziaki!

    • Do „Jestem z Podkarpacia”: Ale jesteś hipokrytą – jak Kurski. Głębokie współczucie – może w przyszłym życiu i wcieleniu przejrzysz na oczy i zrozumiesz co wypisujesz?

  1. Obywatel Ukrainy Sławko Nowaczenko trafił do miejsca gdzie jego partia ma 90% poparcia. Czyż przebywanie ze swoim elektoratem nie jest dla polityków największym wyróżnieniem?

    • Ciezkie ida czasy na Podkarpacie, Budka ma w planie przez trzy lata zainfekowac caly region bo mu juz Cisna za ciasna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here