Nowy komendant poligonu Dęba

17
Fot.: Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba

W dniu 28.01.2021r. podczas uroczystego apelu w obecności zaproszonych gości, żołnierzy i pracowników, Komendant Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba   im. płk. Jana SZYPOWSKIEGO „Leśnika” w Nowej Dębie ppłk Bogdan WÓJCIK  na postawie rozkazu Dowódcy Generalnego RSZ nr 3218 z dnia 11 grudnia 2020r. przekazał obowiązki komendanta mjr Franciszkowi ZAGAJA. Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych reprezentował Inspektor Szkolenia DGRSZ gen. dyw. Marek SOKŁOWSKI. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym uroczystość była przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego.

0

17 KOMENTARZE

 1. No dobra, ale co z tego wyniknie dla zwykłego mieszkańca wioski Nowa Dęba, że taki huczny „artykuł” na ten temat ?

  +14
  • A o czym innym pisać, jak tutaj się nic nie dzieje ciekawego…? Jak masz jakiś interesujący temat to napisz artykuł, a myślę , że nie będzie problemu, aby się ukazał na tym portalu;)

   +3
  • nie wiem jak teraz, ale kiedyś i tak nie pili szklankami jak wojskowi z głównej armii..

   0
  • dla ciebie – Pana Tuska, pisiorze zasmarkany. Jak dobrze podpytasz babcię, to ci może powie którego ruskiego 'wyzwalającego’ Polskę jesteś potomkiem… Chyba że cię obrzezali za młodu, to pytać już nie musisz…

   +3
 2. Czyli nikt z zewnątrz. Mjr Zagaja to swój chłop w OSPWL, wygląda na to że mogą być czystki, a później może coś ruszy z kopyta lub zostawią nas samych z tym poligonem bo przecież Trampek przegrał a długopis Duduś tak się z nim dogadywał, teraz Bajden zostawi swoją armię w Niemczech (całe miasta żyją dzięki żołnierzom amerykańskim) i u nas będzie klops.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here