Szukali martwych dzików, znaleźli ciało człowieka

14

Podczas akcji poszukiwawczej martwych dzików, odnaleziono ciało człowieka. Nie wiadomo kim jest i skąd pochodził. Ciało znajdowało się w daleko posuniętym rozkładzie.

Wczoraj na InfoNowaDeba.pl opublikowaliśmy tekst „Rusza akcja poszukiwawcza martwych dzików” w którym informowaliśmy o działaniach kryzysowych podejmowanych w związku z pojawieniem się na terenie naszego powiatu wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). W akcji brali udział strażacy ochotnicy z naszej gminy, oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Finał działań zaskoczył wszystkich. Oprócz martwych dzików, w tarnobrzeskiej Kamionce znaleziono ludzkie ciało. Musiało ono znajdować się w tym miejscu od dłuższego czasu gdyż było w daleko posuniętym rozkładzie. Tożsamość denata nie jest znana. Być może ustali je wszczęte w tym zakresie prokuratorskie śledztwo.

Nadleśnictwo Nowa Dęba
0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

14 KOMENTARZE

  • Czy to prawda ze dojna zmiana 10 Maja u pederasty bedzie w komitecie bez spodni i majtek?

   +2
 1. Pytanie prejudycjalne. Jeśli żona szefa komisji rewizyjnej pracuje w placówce u burmistrza to czy taka komisja jest w stanie kontrolować burmistrza? Dla kolegi pytam. Czy to prawda że komisja rewizyjna przestała działać bo jej przewodniczący musi podlizać się burmistrzowi przed konkursem na dyrektora szkoły w Osiedlu Dęba?

  +17
  • ,,pytanie prejudycjalne” pojechałeś ;p GRUBO w takiej dziurze ,,niezależność” i ,,transparentność” to cnoty nielicznych -> pracujących przeważnie za płacę minimalna ;-)

   +1
  • Wszystkie komentarze do skasowania, jak taki wredny hejt przechodzi przez moderację?

   +5
 2. Poziom ludzi komentujących na infonowadęba w większości jest dnem.
  Znaleźli ciało człowieka a tu o du*ie murzyna pogawędka.
  DNO

  +6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here