UKRADŁ Z BUDOWY PRZEWODY ELEKTRYCZNE. SZYBKO TRAFIŁ W RĘCE POLICJANTÓW

24

Tylko kilku godzin potrzebowali policjanci z Nowej Dęby, aby ustalić i zatrzymać sprawcę kradzież przewodów elektrycznych. Złodziej działał pod osłoną nocy, wszedł na teren budowy wielorodzinnego bloku mieszkalnego i tam ukradł przewody. Sprawcą okazał się 32-letni mieszkaniec Nowej Dęby, notowany w przeszłości za przestępstwa. Swój łup ukrył w lesie. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W środę, policjanci z Nowej Dęby zostali powiadomieni o kradzieży przewodów elektrycznych z mieszkań nowo budowanego bloku przy ul. Krasickiego. Na miejsce udali się śledczy, którzy ustalili, że sprawca w nocy wyciął ze ścian przewody elektryczne, zabrał także uchwyty do mocowania przewodów oraz puszki elektryczne o łącznej wartości 2 900 złotych. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonych czynności wytypowali osobę, która mogła mieć związek z tym przestępstwem. Nie mylili się. Jeszcze tego samego dnia kryminalni, zapukali do mieszkania sprawcy.

32-letni mieszkaniec Nowej Dęby był już w przeszłości notowany za przestępstwa kryminalne. Podczas zatrzymania znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. 32-latek przyznał się do kradzieży, trafił do policyjnego aresztu. Poszkodowana firma podała wycenę poniesionych strat w okradzionych mieszkaniach tj. ponowny montaż i wykonanie instalacji elektrycznej, szacując je na kwotę nie mniejszą niż 7400 złotych.

Policjanci prowadząc dalsze czynności ujawnili miejsce, w którym mężczyzna ukrył swój łup. Były to leśne zarośla oddalone kilka kilometrów od miejsca budowy. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę, przedstawiając mu zarzut popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

0

24 KOMENTARZE

  • No to książę z Niska z podkulonym ogonkiem znowu się pojawi na forum info rozdając prezenty od Pana Prokuratora – tak się stęskniłem za jego uśmiechem

   +7
 1. A za co ma się napić taki jeden czy drugi? Przecież musi sobie jakoś radzić. Jego los już nikogo nie interesuje w tym kraju. Jakby miał za co to by nie kradł tak ciężko wam to zrozumieć?
  Egoizm króluje nie tylko na tym portalu ale i w całej Polsce.

  +1
 2. Niech złodziej podprowadzi ci auto albo opędzluje mieszkanie…pewnie byś cienko piszczał.

  Ręce pracy dorywczej się biorą? To się siedzi o suchym pysku. Wolał okraść niż zapracować. Sam jest egoistą.

  +1
 3. Kto to widział, że tak zwijać kable? Połamany przewód…

  Wysłać jeszcze raz do podstawówki, do Pani na „Technikę”.

  Nie oczekuję od Info kosmosu, żeby gościu z artykułu przezwojował szlifierkę, czy coś takiego.

  Zwinąć ładnie kabel, nawet na łokciu, odłożyć pod krzaka i niepostrzeżenie się oddalić. Tylko tyle.

  Nie byłoby tu słowa o gościu. Komentowałbym o polityce, wybory w Rzeszowie, mecz Polska-Słowacja…

  NO ALE MOJA STARA LEPIEJ ZWIJA KABEL OD LAPTOPA, KIEDY PAKUJE TORBĘ DO SANATORIUM!

  +1
  • @Eliza ,,chyba”to pchła po jajach.
   Tak wysoko kształcony osobnik jesteś,cztery fakultety i piąty korytarz a nie wiesz co to dysgrafia?Już podpowiadam, dysgrafia, czyli problemy z pisaniem, jest jedną z najczęstszych przyczyn problemów dzieci w szkole, obok dysleksji i dysortografii.
   Idi elizo w pizdu ze swoimi mądrościami,pseudo yntelygentko!

   0
 4. Anonim, musiałam cię widocznie ugryźć w jajo… Drugiego nie znalazłam. Ale i tak przeszedłeś samego siebie. Czwarta rano a ty dysortografujesz na klawiaturze… Wciskasz nam tu kit o dysorto…coś tam. Nawet jeśli to prawda , to to się da wyleczyć. I okazało się że jesteś nie tylko prostak, ale i leń. A fakultetów mam dwa. Nie cztery.

  +1
 5. Anonim, sam widzisz że to twoje pisanie w internecie nie dla ciebie. Sam sobie odpisujesz na posty pod rożnymi nick`ami… W nocy z przejęcia spać nie możesz, wymyślając jakieś wyimaginowane choroby…. Już lepiej pozostań jako kmiotek bo to ci pasuje, i idź rozrzucać ten gnój bo to jedyne co ci dobrze wychodzi…..

  +1
  • Mamy na infonowadeba specjalistów.Jeden to Stanisław Bober,specjalista od rozrzucania gnoju.Drugi specjalista to eliza która pisze że jest po dwóch fakultetach tylko uj wi od jakich.Czyżby również od gnoju?

   0
 6. Złodziej pewnie chciał puścić prąd do kilku latarni przy chodniku koło basenu i kortów tenisowych, bo qurfa od kilku dni jest totalna ciemnica i nikt z odpowiedzialnych za oświetlenie nie robi NIC. Zróbcie coś z tym.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here