W Nowej Dębie pojawi się odcinkowy pomiar prędkości

24

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił przetarg na dostawę i montaż systemu do odcinkowego pomiaru prędkości. Na liście miejscowości w których mają pojawić się kamery widnieje również Nowa Dęba.

Najwięcej odcinkowych pomiarów prędkości, bo aż po 5 pojawi się na terenie województwa łódzkiego i podkarpackiego. Po 4 GITD zamontuje w województwie lubuskim, mazowieckim i śląskim, 3 w województwach kujawsko-pomorskim i dolnośląskim, po 2 na Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce, w województwie zachodniopomorskim, pomorskim i małopolskim, 1 OPP stanie na terenie województwa opolskiego.

W przypadku Nowej Dęby system zostanie zamontowany na drodze krajowej nr 9. Monitorowany będzie odcinek Ks. Henryka Łagockiego 113 – Korczaka 16.

0

24 KOMENTARZE

 1. Przecież tu i tak się już nie da jechać a co dopiero jak będzie odcinkowy. Wydawanie pieniędzy w błoto ponieważ ma być obwodnica to po co wydawać bez celu pieniądze.

  +12
 2. Bardzo dobrze, ten pomiar jest potrzebny szczególnie przy szkole. Tirowcy (patelnie) jedzą jak idioci większość z nich to młodziany nie zdający sobie sprawy z tego jakiego kłopotu mogą narobić takim zestawem przekraczając predkosć.

  +15
 3. No geniuszu, właśnie tak, będzie czyli od ronda do Dębianki a szkoła jest tam gdzieś między nimi nie?

  Samo to że faktycznie czubki jezdza patelniami jest argumentem na ten odcinkowy pomiar.

  +3
 4. To forum zostało opanowane przez określoną grupę osób. Próżnych, nadętych pustostanów, o nadmiernie wybujałym ego. Po ilości wpisów (bo trudno nazwać to komentarzami) widać jak wielu ich jest i jak bardzo chcą tutaj zaistnieć… Chociaż odnoszę też wrażenie ze tak naprawdę to tylko kilka osób prowadzi „dialog” pod różnymi ksywkami. Ja myślałem ze jest to portal radyja, w którym to miałem rzec trzy słowa do ojca prowadzącego, ale jak widać , pomyliłem się…

  +3
  • Bo tam masz teren nie zabudowany. Widzę ze masz jakieś problemy psychiczne i je tutaj na forum wylewasz co chwilę.

   +1
  • Jak dla mnie to dobry pomysl ale uwazam ze moza by go dac nawet od statolia do debianki, to co czesto sie wyprawia po zjazdach z wiaduktu wola o pomste do nieba. Moze to wyhamowaloby zapedy kolbuszowskich rajderow i wszelkiej masci tirowcow poki nie bylo jeszcze zadnej tragedii

   +2
 5. Z moich obserwacji niebezpieczny jest odcinek od wiaduktu w kierunku miasta do pierwszej wysepki na przejściu dla pieszych na początku osiedla Poręby Dębskie. Następnie ruch jest wyhamowany dzięki częstym wysepkom i brakiem możliwości wyprzedzania i jazda przez miasto jest bezpieczna i płynna. To jest super ogranicznik dla piratów.
  Ale po przejechaniu ronda w kierunku osiedla Dęba już się zaczyna jazda ciężkim butem,niebezpiecznie jest w rejonie szkoły nr.3 i wjazdu na ul.Tetmajera z dziećmi do przedszkola,skrzyżowania z ul.Kolejową i Wojska Polskiego, słaba widoczność od strony miasta i Dębianki. Duża ilość sklepów przy DK9 w osiedlu,gdzie jest duży ruch kupujących.
  Dlatego też odcinkowy pomiar prędkości w osiedlu będzie hamulcem dla kierowców wanien,Tirów i młodych bezmyślnych,pragnących wyżyć się kierowców.
  Oby powstał szybko, bo na obwodnicę trzeba będzie poczekać jeszcze długo,szybko nie postanie a ruch jest coraz większy.Planowany odcinek ograniczenia prędkości jest przemyślany i mieszkańcy Dęby są za.

  +3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here