Ze sklepowych szafek uczynił garderobę.

6

Do niecodziennej kradzieży sklepowej zostali wezwani policjanci z Nowej Dęby. W sklepie spożywczym, mężczyzna ukradł dwa kluczyki od szafek sklepowych, przeznaczonych do przechowywania zakupów. Funkcjonariusze szybko ustalili złodzieja. Okazał się nim 64-latek, który szafki postanowił wykorzystać do celów prywatnych. Schował w nich ciepłe ubrania i kosmetyki, a sam udał się na dworzec autobusowy.

Policjanci pełniący służbę na terenie Nowej Dęby zostali wezwani na miejsce kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 22  w jednym z marketów spożywczych  w Nowej Dębie. Podczas wyjaśniania sprawy policjanci ustalili, że jeden z klientów ukradł 2 kluczyki z szafek sklepowych, przeznaczonych do przechowywania zakupów. Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Po kilku minutach zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi. Mężczyzna szedł do budynku dworca autobusowego.

Policjanci ustalili, że jest nim 64-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęby, który oświadczył, że zabrał kluczyki od szafek, ponieważ postanowił przechować w nich, swoje osobiste rzeczy. Funkcjonariusze oraz 64-latek udali się do sklepu i otworzyli szafki. W środku były ciepłe ubrania oraz kosmetyki. Mężczyzna zabrał swoje rzeczy, a kluczyki odebrał personel sklepu.

Nadleśnictwo Nowa Dęba

 

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

6 KOMENTARZE

  1. Wielkie hallo. To tak jakby czepiać się Mnie, że robiąc zakupy wypijam na sklepie kefir i przegryzam bułką, a do kasy niosę pusty kubek.

    0
  2. Tak durnego artykulu na tym portalu nie bylo od lat,jaka kradziez kluczykow?, aby wyjac kluczyk musi byc wlozone DWA zlote, aby dzyskac te dwa zlote musza byc otwarte dzwiczki a wiec nastepuje zwrot tego kluczyka,Z opisu wynika ze to jeden z mezczyzn BEZDOMNYCH mieszkajacych na dworcu ktory wlozyl rzeczy osobiste do szafki na NOC aby mu kolega nie ukradl w NOCY. Redaktorku wyglada z opisu ze to byla KRADZIERZ STULECIA

    0
  3. Podobno caly Dworzec byl obstawiony przez antyterorystow,akcja dowodzil nadkomisarz Polaczek ubrany w kamizelke kuloodporna wyposarzony w najnowoczesniejsze srodki lacznosci jak i srodki obronne, w tej sytuacji bezdomny nie stawial zadnego oporu skradzione kluczyki oddal wzamian za swoje rzeczy i poszedl do lasu na wypoczynek, dowodzacy akcja wystwil posterunki ktore do rana patrolowaly teren Dworca

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here