400 tysięcy złotych na remont dachu szkoły w Tarnowskiej Woli

8

Jeszcze więcej pieniędzy na rozwój naszego regionu! Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec  poinformował o wynikach drugiego naboru wniosków o wsparcie dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

W ramach drugiego naboru do podziału było 1,65 mld zł. Dodatkowo 1 mld zł został przeznaczony na wsparcie dla gmin górskich z przeznaczeniem na infrastrukturę turystyczną. Do Nowej Dęby trafi 400 tysięcy złotych na przebudowę dachu szkoły podstawowej w Tarnowskiej Woli. Z kolei powiat tarnobrzeski zyska 500 tysięcy złotych dotacji na modernizację budynku Centrum Wsparcia w Gorzycach.

W pierwszym naborze Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzymaliśmy 4 miliony złotych na bezwykopowy remont kanalizacji na terenie nowodębskiej strefy. Z kolei Powiat Tarnobrzeski otrzymał 1,5 miliona złotych na pomoc w zagospodarowaniu budynku w miejscowości Tarnobrzeg pod potrzeby dziennego oddziału psychiatrii.

W imieniu samorządowców dziękuję, posłowi Zbigniewowi Chmielowcowi za to, że trzyma rękę na pulsie i patronuje projektom jakie gmina Nowa Dęba i powiat tarnobrzeski złożyli w tym i poprzednim naborze – mówi przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko.

0

8 KOMENTARZE

 1. Chmielowiec to powinien zapaść się pod ziemię po tym co jego partia i on z narodem wyczynia, z jego znajomymi. sąsiadami , rodzina .A on ma jeszcze czelność rozdawać co nie jego .Ja Ci nie wstyd Chmielowiec , masz jeszcze resztki honoru , czy może nie wiesz co to takiego jest

  +9
  • Nie daj się manipulować super prawicowcu. Najpierw poczytaj w jaki sposób są przyznawane fundusze i ile ma do tego Chmielowiec później się awanturuj i wyzywaj innych Katolicki, prawicowy, patrioto, jedyny słuszny dobry sorcie.,

   +1
 2. A co ma Chmielowiec do funduszy? Są określone proceduryprzyznawania dotacji, jemu nic do tego. Skoro gmina złożyła dobry wniosek,to pozyskała dotacje. Chmielowcowi nic do tego.

  +10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here