Jan Witkowski nowym przewodniczącym Rady Seniorów

Jan Witkowski został nowym przewodniczącym Rady Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba. 

14 marca 2017 r. podczas sesji Rady Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba odbyły się wybory nowego przewodniczącego. Po rezygnacji Ryszarda Janczyka z funkcji przewodniczącego w głosowaniu tajnym za kandydaturą Jana Witkowskiego głosowało 10 radnych.

Gratulacje nowemu przewodniczącemu złożył dotychczasowy przewodniczący Ryszard Janczyk oraz w imieniu nowodębskiego samorządu obecny na sesji zastępca burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba Leszek Mirowski. Obaj zapewnili o gotowości pomocy dla nowego przewodniczącego.

Źródło: UMiG

 

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WyborcaKtóś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Któś
Gość
Któś

Ależ ten człowiek ma pęd do władzy.Aktualnie startuje do rady powiatu obiecując dbać o interesy mieszkańców 50+ a i od niechcenia obiecuje zająć się się młodymi mieszkańcami.
W związku z tym mam do niego pytanie szanowny działaczu pchający się do władzy gdzie tylko możesz:czy w trosce o los seniorów będziesz likwidował place zabaw dla dzieci a w ich miejsce umieszczał ławeczki dla seniorów?Tak jak to chciałeś zrobić z placem zabaw pomiędzy blokami wspólnot Jana Pawła blok 11 i Krasickiego 6.Jeżeli masz człowieku honor to zejdź z nowodębskiej sceny politycznej gdyż nie masz tak dużego poparcia jak Ci się wydaje.

Któś
Gość
Któś

Poprzedni link wklejony przez pomyłkę,tu jest właściwy:
https://echodnia.eu/podkarpackie/prawybory-2018-do-rady-powiatu-tarnobrzeskiego-zobacz-wszystkich-kandydatow-i-zaglosuj-aktualne-wyniki/ar/13530270
Tamten jest z 2010 roku ale można porównać kto ma pęd do władzy.

Któś
Gość
Któś

Szanowny kandydacie do rady powiatu.Pytam po raz kolejny.Będą te ławeczki dla seniorów zamiast placów zabaw dla dzieci?Masz odwagę stanąć do dyskusji?

Któś
Gość
Któś

Ciekawa jest również lista kandydatów do rady powiatu którzy chcą nas,mieszkańców Nowej Dęby uszczęśliwiać i dbać o naszą mieścinę.
https://nowiny24.pl/kandydaci-do-rady-powiatu-tarnobrzeskiego/ar/6099485

Wyborca
Gość
Wyborca

Ta rada seniorow jest potrzebna jak pryszcz na dupie

Któś
Gość
Któś

“…..trzeba doświadczonej głowy……”więc uważasz szanowny kandydacie na radnego że pozjadałeś wszystkie rozumy a młodzi to diesle?W czym posiadasz takie doświadczenie,chyba w uwodzeniu kobiet gdyż o ekonomii,finansach i prawie administracyjnym nie masz bladego pojęcia.
Mówisz “….aby się dobrze działo..”o tak,w nocy stało,w dzień leżało.

Scroll Up