Ferie w Muzeum Opowieści

7

Zapraszamy dzieci i młodzież do naszego muzeum na okres ferii zimowych. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, które wypełnią ten wolny czas. Już od poniedziałku będzie czekał na was m.in:
– kącik plastyczny,
– kącik gier i zabaw (planszówki, eko gry – „Nie wyrzucaj, wykorzystaj”)


Już w poniedziałek 13 stycznia 2020 roku Instytut Pamięci Narodowej przeprowadzi w naszym muzeum gry i zabawy edukacyjne. Gry planszowe są jedną z form działalności edukacyjnej, które pozwalają przyswajać wiedzę historyczną przy okazji dobrej zabawy. Zapraszamy od 9:00. Zapraszamy również rodziców z dziećmi na zwiedzanie muzeum.
W okresie ferii dzieci zwiedzają za darmo!

0

7 KOMENTARZE

 1. Fajnie ze takie Muzeum opowieści działa. problem w tym że ciężko sie tam dostać bez samochodu. Nie okłamujmy sie , nie każdy ma auto. przydał by sie jakiś transport zbiorowy z miasta. pozdrawiam Muzeum!

  +2
 2. Straszna odległości całe 5km, sama przyjemność wspólny spacer lasem, zorganizować się w grupę dobrać rodzica co dziatki przypilnuje i za jednym zamachem ferie z ruchem i kulturą 2w1. Zdrowie i przyjemność coś dla ciała i dla ducha. Kochani Rodzice nie róbmy z siebie i Naszych dzieci kalek przywiązanych do wygód telewizorów komputerów smartfonów itp.

  +9
 3. Mawiają, że dla chcącego nic trudnego. Jest np. szynobus, którym można się dostać. Od stacji Tarnowska Wola, to zaledwie kilkaset metrów.

  +5
 4. do Muzeum Opowieści,tu w puszczy lasowiackiej jak coś robisz z serca to musisz za to ponieść ofiarę,taka mentalność małomiasteczkowa,tu nikt nikogo nie doceni,pozdrawiam

  +5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here