Natalia Gazda laureatką VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych FILM

9

Nowodębianka Natalia Gazda została wyróżniona Nagrodą Dyrektora Biblioteki Polskiej Piosenki. Nagroda ta jest tym cenniejsza, że w rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba uczestników. 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczna edycja festiwalu była przeprowadzona w formule online i składała się z trzech faz: eliminacje, część konkursowa i warsztaty. Spośród ponad 1420 zgłoszeń wybrano 60 solistów i duetów. Wybrana sześćdziesiątka została zaproszona do Krakowa, do studia nagrań, gdzie każdy nagrał swoją konkursową piosenkę w jednakowych, studyjnych i profesjonalnych warunkach. Nagrania zostały opublikowane na kanale YouTube Festiwalu i w takiej formie trafiły do oceny Jurorów.

Natalii Gaździe gratulujemy zdobytego wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów!

 

9 KOMENTARZE

    • Są żonami, bo mają mężów. Jeżeli są bezrobotne, to dlatego, że nie pracują, a nie dlatego, że mają mężów.

      Redaktor ma prawo puścić taką Cebulę białą z koślawym ciągiem dowodowym, bo gość ma miękkie serce. Zawsze z tego słynął. Albo klikną „zatwierdź” przypadkiem, np. oglądał turniej golfa na Eurosporcie, walił browki i kapeć mu się zsunął ze skarpety z dziurą na zrogowaciałej pięcie, spadł na leżącego na podłodze pod czipsami z Biedry laptopa i trafił prosto w enter…

      Ale nie my, inni czytelnicy, inni cebularze. My nie przebaczy koślawych ciągów dowodowych

    • A to które są bezrobotne, to opinia i zapewne twojego środowiska czy fakty? Jaka żona i link do jakiś dowodów, bo opinie cebulko mogę mieć, że 2+2=5. Jak nie rozumiesz proponuje tumanie zacząć od metafizyki Arystotelesa, bo może logiki też nie rozumiesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here