Orszakowy Challenge Kolędowy FILM

4

Orszakowy Challenge Kolędowy jest inicjatywą, która łączy ludzi w tradycji śpiewania kolęd. W czasie Covid19, używając mediów społecznościowych, połączymy całą Polskę łańcuszkiem pięknych kolęd. Zachęcamy wszystkich, aby nagrali filmik ze wspólnego śpiewania jednej z wybranych kolęd lub pastorałek i nominowali kolejne osoby do wyzwania.

„Fundacja Orszak Trzech Króli promuje śpiewanie kolęd w gronie rodzinnym i ze znajomymi. O ile sytuacja epidemiczna nam pozwoli chcemy, aby odbyło się wiele takich wieczorów w różnych parafiach, domach kultury, szkołach, itp.” – czytamy na stronie Fundacji.

Dyrektor oraz Pracownicy Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie włączyli się w tą piękną inicjatywę, nawiązując do tradycji i obrzędów chrześcijańskich, idei miłości, pokoju i dobra.

 

4 KOMENTARZE

  1. Kto się włączył? Czy tylko dyrektor, czy też jego mobbingowani i zastraszani pracownicy??? Kto się pod tą akcją podpisał z pracowników SOK? Panie „marku” czy „pan” republikuje info nieświadomie czy to celowe działanie i fałszywe wprowadzanie w błąd? Niebywałe!!!

  2. „Czasem aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza dla naszego domu kultury dyrektor Kryspin Krzemień – naszego soku krętacz !
    Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje .
    Jeszcze inni – niektórzy wtykają mu szpilki.
    To nie ludzie – to wilki !!! „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here