Świetny występ Mażoretek Diament z Chmielowa na mistrzostwach Europy!

11

Wracamy z Mistrzostw Europy w węgierskim Gyor. Wracamy szczęśliwe, z dobrymi wynikami nowymi planami i ogromną chęcią do pracy. – poinformowała na Facebooku Małgorzata Gronek, trenerka chmielowskich mażoretek.

Wszystkie tancerki spisały się wspaniale. 7 miejsce wieziemy w scenie i defiladzie W finale solo tańczyło ponad dwadzieścia wspaniałych solistek. Najlepszych w Europie. Czeszki, Węgierki pokazały ogromny taneczny kunszt. Dlatego cieszymy się z wysokich, choć nie medalowych lokat. Również duety zatańczyły wspaniale zajmując 5 i 6 miejsce. Ogromną przyjemność sprawiła nam Patrycja Rytwińska, która wytańczyła 3 miejsce w twirlingu.
W kategorii klasycznej nasze dziewczyny uplasowały się na piątym miejscu. W tej kategorii był to debiut zespołu. 
Wspaniale zaprezentowały się buławistki, które wiozą:  złoto – Julia Rębisz, srebro – Emilia Rodzeń czwarte miejsce Magdalena Koper. Dziękując za godne reprezentowanie naszej gminy na arenie międzynarodowej, składamy gratulacje zawodniczkom, trenerom i rodzicom, oraz życzymy Wam kolejnych sukcesów!

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

11 KOMENTARZE

 1. W artykule Echa dnia było napisane że dziewczynki pojechały dzięki wsparciu finansowemu sponsorów i urzędu gminy, według moich informacji był tam też podobno Ostapko Marek, w jakim celu? Chyba jako jeden ze sponsorów? Czy za pieniądze podatników z gminnej kasy? Ciekawe

  +2
  • Pan Marek Ostapko jest jednym z redaktorów ” Naszych spraw’ ’ , czy mam dalej tłumaczyć, czy może juz wystarczy. ? Nie ma to jak zawiść i czy zazdrość,; to takie nasze , takie swojskie.

   +1
  • Nie było p. Marka Ostapko z zespołem. Nie było go również w Gyor. Pozdrawiam trenerka. Małgorzata Gronek

   +4
 2. Dziewczyny super, wysoki poziom, dały radę. Brawo :). Myślę że to jest najważniejsze pokazały się z dobrej strony przywiozły medale nasze gminne ,, Diamenty,,. Brawo !!!

  +8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here