[TELEDYSK] „Wspólny wróg”. Antycovidowy klip nowodębskich raperów

25
Wspólny wróg to kawałek mający na celu wsparcie grup protestujących przeciwko wprowadzanym obostrzeniom oraz zmianom w prawie, które ograniczają wolność. Nie jestem autorem zdjęć do klipu. To urywki filmów z protestów, które są zamieszczone na YouTube.
Realizacja i Mix kawałka WWS (Wodzol Weed Studio)
Patron medialny Zpodziemia.pl Infonowadeba.pl

0

25 KOMENTARZE

 1. ujebali Trójkę, zlikwidowali mafie VAT-owska, dali 500+, co brakło to dodrukowali , gierek gebels to na lekcje do TVP w sprawie propagandy

  +8
  • A za co tu dziękować? Ameryki nie odkryli. Podpinają się tylko pod nośny temat. Rege było w modzie to jemiołak robił rege byle kliki się zgadzały.

   +6
  • Po co strajkować w Warszawie? Tutaj jest nasze miasteczko, jakby wszyscy ludzie organizowali się w swoich miejscach zamieszkania to może by coś ruszyło.
   Może zorganizować coś w mieście?
   Ciekawe ile ludzi by przyszło.

   +9
  • Widzę że Twoja wiedza jest bardzo płytka i nie było Cie stać na nic więcej. Jestem ciekawy co ty zrobiłeś w tym kierunku żeby było lepiej w ojczystym KRAJU oprócz krytyki innych bo inteligencją nie błyszczysz.

   +5
 2. Rozumiem wolność słowa, ale nagrywanie takich kawałków w momencie gdy dziennie umiera kilkaset osób w szpitalach na Covid… Brak słów.

  Niektórzy nierozważni krzyczą: „Zakończyć plandemię”. Ja wołam: „Zakończyć Infonowadeba”.

  +8
  • Tysiące umiera na raka. Rusza cię to? To, że ktoś ma wpisane kow19 nie znaczy, że to było przyczyną śmierci. Statystyki mają się zgadzać.

   +9
  • Zenek co ty bierzesz? od marca na covid umarło oficjalnie do tej pory ok 400 osób a ile z nich umarło naprawde na covid? 200? 100? wyłącz tvpis i tvn szukaj prawdziwych informacji o pseudoplandemii, wierzę w ciebie

   +11
  • Wiem, ale zgony w następstwie nowotwórów to fakty i będzie ich coraz więcej z uwagi na zamknięcie szpitali.

   Występuje epidemia, ale głupoty.

   +5
 3. Żałosne nie wierzę że kocur dał się zmanipulować ciolkom z konfederacji ,że niby nie ma covida.Myslalem że jesteś trochę bardziej rozumny ale widać poziom jesiola

  +5
 4. Odnoszę dziwne wrażenie, że teledysk miał pokazać, iż Polacy wychodzą na ulice, żeby jakoś walczyć hasłami z covidem (ew. propagandą TV), a pokazują archiwalne protesty…

  0
 5. Jaka pandemia, nie ma żadnej pandemi!! Kobieta zmarła bo jej dializy nie zrobili tydzień bo mieli ją w d….e a wpisane ma COVID!
  O jakiej pandemi mówimy – nie ma zadnej, jest za to strach i panika bo tak ma być!

  +4
  • @gg,takiś bohater?Zobaczymy gdy złapiesz Covida i jak wtedy będziesz śpiewał.
   Stykam się z ludźmi którzy mają potwierdzone zakażenia,z tymi którzy przechodzili je bezobjawowo,rozmawiam telefonicznie z tymi którzy przechodzą infekcję bardzo boleśnie więc nie kozakuj.
   Pandemia jest,może zbyt wyolbrzymiona paniką ale jest.

   +1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here