Od 1 czerwca nowe taryfy za wodę! Zobacz jakie!

Nowa Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków wchodzi w życie 1 czerwca 2018 r. na okres 3 lat. Taryfa została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Państwowego Gospodarstwa Wody Polskie w dniu 21 maja 2018 r. Nowe ceny i stawki opłat  za zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków obowiązują od 1 czerwca 2018 r. Treść decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego wraz z taryfami załączamy poniżej w pliku .pdf do pobrania:

POBIERZ – Taryfy za wodę i ścieki obowiązujące od 1 czerwca 2018 r.

Jednocześnie informujemy, że obowiązuje Uchwała Rady Miejskiej w Nowej Dębie nr XLII/388/2017 z dnia 30 listopada 2017 r. w sprawie dopłat do ceny 1 m3 dostarczonej wody oraz odprowadzonych ścieków dla gospodarstw domowych z terenu gminy Nowa Dęba. Ustalona dopłata do ceny 1 m3 dostarczonej wody dla  1 grupy odbiorów obejmującej gospodarstwa domowe wynosi 0,30 zł brutto, a dla 1 m3 odprowadzonych ścieków 1,41 zł brutto.

W związku z tym od 1 czerwca 2018 r. cena wody dla odbiorców grupy 1 obejmującej gospodarstwa domowe wynosi 4,32 zł/m3 netto (4,67 zł/m3 brutto – z VAT), a cena ścieków 4,95 z/m3 netto (5,35 zł/m3 brutto – z VAT).

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
adulkaGienekRafałinfonowadeba.plmałpka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OBSERWATOR
Gość
OBSERWATOR

Co ich pogieło woda drozsza niz w warszawie ,a co mnie obchodzi budowanie kanalizacji i oczyszczalni ,najlepiej sciagnac z ludzi .

grzes
Gość
grzes

Pan burmistrz niech się pochwali cenami za wodę kiedy zajmował stanowisko w gminie i porówna je z tymi które tu przedstawia w najnowszym swoim rozporządzeniu.

małpka
Gość
małpka

Radni świta burmistrza tak zadecydowała – niektóry to dożywotnio tam będą siedzieć. Ale co tam takich radnych wybieramy to do kogo mamy pretensje.
Ta kadencja jak inne to kredyt i podwyżka i koledzy mierni byle wierni.

adulka
Gość
adulka

od 1 czerwca 2020 ścieki blisko 9 zł

Scroll Up