Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych “Podkarpacki Cup” w Żyrakowie

W miejscowości Żyraków k/ Dębicy na Podkarpaciu z udziałem 116 zawodniczek i zawodników z 22 klubów całej Polski rozegrany został Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych, żaków i Dzieci “Podkarpacki Cup” w badmintonie.
Bardzo dobrze w zawodach tych spisał się najmłodszy badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik. Ten utalentowany badmintonista młodego pokolenia zaprezentował się bardzo dobrze i dwa razy stanął na podium dla zwycięzców. W grze pojedynczej młodzików młodszych Krystian po bardzo mądrej i ambitnej grze wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal, pozostawiając w pokonanym polu zawodników wyżej rozstawionych.
Równie dobrze Krystian spisał się w grze podwójnej młodzików młodszych, w której wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) po dobrej i ambitnej grze wywalczyli trzecie miejsce i brązowy medal, pozostawiając za sobą deble wyżej rozstawione.
Krystian tym samym udowodnił, że jego talent rozwija się w dobrym kierunku i już w chwili obecnej zalicza się do krajowej czołówki w tej kategorii wiekowej.
Na zdjęciach Krystian Wąsik na podium w Żyrakowie w grze pojedynczej i podwójnej.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wujek samo zlo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wujek samo zlo
Gość
Wujek samo zlo

Test

Scroll Up