AMBITNE PLANY PGKiM W NOWEJ DĘBIE FILM

19
PGKiM

Ostatnie miesiące to czas istotnych zmian w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie. Po objęciu stanowiska prezesa Andrzej Chejzdral wprowadził nowe rozwiązania. Najważniejsze wyzwania to zakup nowego sprzętu, zwiększanie oferty usług i poprawa sytuacji finansowej spółki. Jak wygląda obecnie funkcjonowanie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej? Zapraszamy do obejrzenia.

Materiał dzięki uprzejmości iTV WISŁA

+1

19 KOMENTARZE

 1. Jak mi przyjmą zużyte strzykawki insulinowe, bo mam chore zwierzątko, to dam plusa. Na śmietnik wyrzucać nie wolno takich odpadów.

  0
  • Odpady „medyczne” powstające w przychodniach, szpitalach, lecznicach czy nawet w domu ale z ręki lekarza czy pielęgniarki są uznawane za niebezpieczne i muszą być odpowiednio utylizowane. Ale jeśli kłujesz kota albo siebie wtedy taki sam odpad jest to odpad komunalny o kodzie 20 03 01 i powinien trafić do kosza pod zlewem. Bzdura lex sed lex. Mam gdzieś a to interpretację z ministerstwa.

   +2
  • No właśnie nie mozna wyrzucać do śmieci szczykawek bo w Polsce jest taka bieda ze ludzie grzebią w śmieciach z biedy i mogą się ukryć i czym się zarazić tak jakby im zależało w tej biedzie

   +1
 2. Totalne bzdury jeden lansuje drugiego aż się słuchać ich nie chce szkoda czasu telewizyjnego , nieprawda i na tym świat się opiera a wydawało się że te Prezes będzie inny od tamtego. A ten p.Damian ta jego wypowiedź to mądrzej by dziecko z pierwszej klasy powiedziało jak jest ogarnięte , szkoda czasu szkoda .

  +12
  • Dobrze że jeszcze ten internet nie przepuszcza twego smrodu bo wtedy trzeba by ogłosić skażenie biologiczne…

   +1
  • Opinię o Prezesie powinien wypowiadać Właściciel PGKiM, czyli P burmistrz, albo Przewodnoczący Rady Nadzorczej. Opinię wygłasza ktoś, kto objął intratna schedę po Prezesie ( funkcję Prezesa w NSM).

   +5
  • A kmiotek anonim musi dalej tym samym rozrzutnikiem… To musi boleć ze inni maja nowy sprzęt…

   +2
 3. A ja proszę o częstsze odbieranie odpadów plastikowych lub dostawienie dodatkowych żółtych pojemników – zbliża się okres wiosenno-letni i znowu puste butelki i reklamówki będzie roznosił wiatr po osiedlach! To rozumiem jako inwestycję dla poprawy życia podatnika.

  +8
  • Kiedyś w tej firmie śmieciarki kupowało się za dotacje, teraz kupuje się za pożyczki. Taki „ambitny” plan ma Prezes. tak trzymać dług rośnie, oj rośnie.

   +2
 4. Moze by sie zajeli szambami naterenie gminy ,Burmistrz tak sie chwalił ze kanalizacja w całej gminnie jest zakonczona gdzie?

  +2
 5. Niech przypilnują (PGKIM i nasi radni razem z burmistrzem) chodnik przez las na zakłady, po wycince drzew, firma zwinie manatki i zostawi burdel czytaj masę ziemi i błota i ogólny bałagan wokoło. Już raz zostawili syf podczas wycinki drzew od wierzy ciśnień w kierunku zakładów. To jest teren miasta i waszym obowiązkiem jest utrzymać tam porządek, albo wy albo firma która zostawi taki syf.

  +5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here