Informacja o sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

9

Sesja Rady Miejskiej w Nowej Dębie odbędzie się 19 sierpnia 2021 r. o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Mieszkańcy chętni do udziału w sesji obowiązani są do przestrzegania obowiązujących nakazów sanitarnych.

Obrady będą transmitowane on line – link do transmisji

Porządek obrad wraz z projektami uchwał dostępny jest w linku poniżej;

https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/142135

0

9 KOMENTARZE

 1. Jedna z radnych daje tylko wstrzymuje się… gratulacje takiej radnej
  Wypowiedziała tylko na jeden temat, a reszta cisza… no bez jaj co ona tam robi

  0
 2. Szkoła w Alfredówce ze względu na brak dzieci nie ma racji bytu. Kosztuje ona ok. 1 milion złotych rocznie. Helena wymyśliła plan, że jak przeniesie dzieci z przedszkola niepublicznego do zerówki działającej w ramach szkoły podstawowej to w ten sposób medialnie przedłuży byt tej szkoły. Za rok będzie opowiadać, że oto zawiązała się 7 osobowa klasa 1 i należy co rok dawać 1 milion złotych na te 7 dzieci. Oprócz tego miliona będzie chciała jeszcze dodatkowe pieniądze na drogi i inne inwestycje we wsi. Wyjdzie więc, że najmniejsza wieś w gminie będzie rocznie dostawać 3 miliony złotych kosztem innych miejscowości i osiedli.

  +3
  • Jaka najmniejsza, sprawdż sobie dobrze. Wymień chociaż 3 inwestycje które nam do tej pory zasponsorowała gmina oprócz kanalizacji która już wszędzie jest. Jeśli coś było robione to przeważnie z pieniędzy sołeckich lub ze sprzedaży działek więc nie płacz tak że ci Alfredówka zabrała tyle milionów bo i tak ich nie dostaniesz. Pozdrawiam.

   0
 3. Nie możecie sobie poradzić z jedną radną ? Przecież tej szopki z jej udziałem się nawet nie chce oglądać. Interesuje się lokalnymi rozgrywkami i wiem co i jak działa ale nie mogę się nadziwić czego na tak dużo jej się pozwala. Przecież ona źle wpływa na wizerunek gminy.

  +3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here