iTV Wisła: Burmistrz oceniony pozytywnie. Rad Miejska była jednomyślna. FILM

14

W Nowej Dębie odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miejskiej. W odróżnieniu od dwóch poprzednich lat tym razem radni byli zgodni i pozytywnie ocenili pracę burmistrza Wiesława Ordona. Włodarz otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu w 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że po dość burzliwej pierwszej części kadencji współpraca zaczyna się układać. Zapraszamy do obejrzenia.

0

14 KOMENTARZE

 1. Radny Marian Tomczyk na jednym ze swoich kont na fejsbuku płakał ostatnimi czasy, że radni nie siedzą na sesji w kagańcach. Cóż się zatem stało, że zarówno pan radny Tomczyk jak i radny Stanisław Skimina postanowili zdjąć maseczki ze swoich facjat? Już nie chronią? Obłuda panie Marianie. Z resztą nie pierwszy raz.

  +5
 2. Ale ten Wiesiek bredzi. Kto cię burmistrzu kiedykolwiek oceniał jak to nazwałeś personalnie? To, że coś robisz źle albo czegoś nie robisz czego w danej chwili wymaga sytuacja to jest tylko i wyłącznie ocena twoich działań lub zaniechań, a nie atak personalny. Zawsze brakowało ci wójcie pokory.

  +12
  • Jak się wychwala pana burmistrza pod niebiosa to jest wtedy konstruktywna krytyka. Natomiast jeśli mu się zwraca uwagę że coś nie działa to jest personalny atak. Czego nie rozumiecie?

   +7
  • Bo nie trzeba było mówić mu po imieniu. Nie wiesz że to jest wulgaryzm ? I dlatego cie wyrzucili. Dobrze że nie powiedziałeś jak ma na drugie… Zamknęli by cię…

   +2
 3. Anonim właśnie obronił tezę że on z wiochy może wyjść, ale wiocha z niego nigdy… Nawet oprawa muzyczna swojskich odgłosów mu się włączyła…

  +3
 4. Proponuje na ul Mickiewicza położyć asfalt od bloku do bloku więcej miejsca będzie dla parkujących w niedziele baranów i moherow wiejskich

  0
  • Trzeba byc mistrzem aby prowadzic dwa zero, i przegrac trzy sety pod rzad i Polacy jako mistrzowie tego dokonali wiec wolajcie, nic sie nie stalo!

   0
 5. Mieszkaniec a jaki mecz oglądałeś? Bo 2:0 to nie widziałem. Sety szły na zmianę. Apropo co w życiu dokonałeś aby Cię świat cenił i podziwiał…. A siatkarzy świat ceni i podziwia więc ……….. w kubeł i doceń wysiłek.

  0
  • Jakie to ma znaczenie jaka byla kolejnosc, ja widzialem ze przegrali trzy sety i plakali ze szczescia jako faforytom sie to udalo

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here