Marcin Piórek nowym wiceprezesem PGKiM

14
PGKiM

Marcin Piórek został powołany na stanowisko wiceprezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie. 

Wakat na fotelu wiceprezesa miejskiej spółki powstał po odejściu z firmy Jakuba Sudoła. Marcin Piórek w PGKiM pracował jako kierownik Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego. Oprócz funkcji wiceprezesa będzie jednocześnie Dyrektorem ds. Technicznych.

 

14 KOMENTARZE

  1. Bardzo proszę o zainteresowanie się sprawą dezynfekcji śmietników w N. Dębie. Z tego co widzę i czuję nie są w ogóle odkażane, a powinny być czyszczone, przynajmniej raz w tygodniu. Podobno mamy pandemię.

  2. Ceny naszej wody ustalają Wody Polskie A za ścieki nasi Radni podnoszą cene zabrali dotację do odprowadzanych sciekow zabaczycie sami ile beda kosztowac więc on sam nic nie zrobi i nic nie zmieni to tylko człowiek.

    • Ceny za wodę i ścieki ustala MPGIK, a zatwierdzają Wody Polskie, po sprawdzeniu tabelek, czy dobrze policzone, a Gmina jak chce może pomóc mieszkańcom i dołożyć się do ceny wody i ścieków.

  3. Wazeliniarz Kapusty. Nic nie zrobi nowego bo nie ma pojęcia i będzie tylko bezwolnym wykonawcą poleceń kapusty. Jego brat i jego kolega będa już teraz oficjalnymi geodetami mpgkim. do tej pory robili to pod przykrywką

  4. Ma rację Anonim. Sudoł zdał sobie sprawę w co „wdepnął” i zrezygnował. Ciekawe kidy Piórek zorientuje się jaką odpowiedzialność ponosi. panowie: Kapusta i Pabian za niedługo odejdą na emerytury a firma tonie w długach – stąd te podwyżki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here