Minister Zbigniew Ziobro: Będę bronił takich gmin jak Nowa Dęba!

146

Działanie komisarz Heleny Dalli w temacie odebrania środków europejskich samorządom, które podjęły uchwały dotyczące wprowadzenia Karty Rodziny lub strefy wolnej od idelogii LGBT, są bezprawne. Zwróciłem się z prośbą do pana premiera by podjął zdecydowane działania wobec Komisji Europejskiej, aby takie sprawy ze strony Komisji nie były podejmowane – powiedział minister Zbigniew Ziobro, podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Nowej Dębie.

Podjęcie tego tematu właśnie w Nowej Dębie, nie było przypadkowe. Tutejszy samorząd w zeszłym roku podjął deklarację sprzeciwiającą się szerzeniu ideologii LGBT.  W nowodębskiej deklaracji czytamy między innymi, że : „Oczywiste prawdy o naturze człowieka i jego płciowości ustępują nachalnej propagandzie lewicowych demoralizatorów (spadkobierców ideologii bolszewickiej) których jedynym celem jest zniszczenie instytucji małżeństwa i rodziny, a przez to doprowadzenie do całkowitego przeorientowania stosunków i relacji społecznych. Celowi temu, prócz kłamstw i manipulacji służy również stosowanie terroru politycznej poprawności, cenzurowanie Pisma Święto, wyrzucanie z pracy osób broniących tradycyjnych wartości, oraz polityczne procesy pod zarzutem tzw. „mowy nienawiści”. Pod hasłami tolerancji i pokoju, aktywiści LGBT profanują święte dla katolików symbole, szydzą z sakramentów – zwłaszcza z Najświętszej Ofiary promując w ten sposób antycywilizację.

Minister Zbigniew Ziobro podkreślił, że prawo wspólnotowe jasno stanowi, że organy UE mają obowiązek szanować tradycję i tożsamość poszczególnych krajów, a także wyzwaną przez nich religię i wartości. – To co robi pani komisarz, to jest przedsmak tego co chciałaby robić Komisja Europejska gdyby przeforsowała pomysł powiązania funduszy europejskich z kwestią praworządności– podkreślał szef resortu Sprawiedliwości. Dodał również, że nie będzie zgody polskiego rządu na narzucanie naszemu krajowi lewicowej agendy i lewicowej propagandy.

Takiego samego zdania jest wiceminister sprawiedliwości i poseł z naszego okręgu Marcin Warchoł: – Pani komisarz gwałci Kartę Praw Podstawowych, na którą sama się tak chętnie powołuje. Czytamy w niej, że każdy ma prawo działania w zgodzie z własnym sumieniem. Tymczasem samorządy lokalne, które postępują zgodnie z własnym sumieniem, własną religią i wartościami są dyskryminowane i to przez komisarz, której zadaniem jest obrona równości. Komisarz dyskryminuje naszych rodaków! I to dlatego tutaj jesteśmy i bronimy takich miast jak Nowa Dęba. Karta Praw Podstawowych wskazuje na wolność wyznawania religii. Tego typu deklaracje są publicznym głoszeniem religii i poglądów i Polacy mają prawo do swoich poglądów – mówił.

PODZIĘKOWANIA ZA KAMPANIE

Minister Zbigniew Ziobro i wiceminister Marcin Warchoł, na ręce lokalnych działaczy Zjednoczonej Prawicy (Solidarna Polska + PiS)  Damiana Diektiarenko, Tomasza Wolana, Marka Ostapko złożyli podziękowania za wsparcie i aktywność podczas minionej kampanii prezydenckiej. – Gratulujemy świetnych wyników tak w kampanii samorządowej, parlamentarnej jak i ostatnich wyborów prezydenckich. Wasz dynamizm i zaangażowanie, może być przykładem dla wielu samorządów w kraju – podkreślali ministrowie.

WIZYTA W PUNKCIE POMOCY OFIAROM PRZESTĘPSTW

Pretekstem do odwiedzin Nowej Dęby była wizyta w tutejszym Punkcie Pomocy Ofiarom Przestępstw finansowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Punkt ten udziela nie tylko bezpłatnych porad prawnych, ale również wsparcia psychologicznego i finansowego. Tworzy go zespół prawników i psychologów z bogatym bagażem doświadczenia. Podczas wizytacji punktu, był czas na rozmowy dotyczące zarówno spraw krajowych jak również tematów o charakterze regionalnym i lokalnym.

0

146 KOMENTARZE

 1. Panie Ministrze Helena Dalli to ja sie zajme na Jesieni,a na zdjeciach widoczny jest zdrajca PIS zwolennik Bosaka i Brauna ciekawe czy Pan o tym byl poinformowany?

  +7
 2. A gdzie wójt? Zapisał się przecież że dwa miesiące do PiSu żeby mu PiS skórę ratował. Ale on z frakcji deputowanego z Klb więc nie tańczył tym razem.

  +16
  • Jaki z Orodna pisowiec jak jego głównym rycerzem jest radny Marian Tomczyk który udziela się w Lewicy. Swoją drogą koledzy z Lewicy wiedzą że Marian wspiera burmistrza który na ostatnią chwilę zapisał się do PiS i jednoczenie głosował za uchwałą przeciwko ideologii LGBT? Innych się czepiasz Maniek, a sam sobie najpierw posprzątaj.

   +13
 3. I jak zwykle kłótnie o pierdoły, które dotyczą garstki społeczeństwa. To jest dramat. Lepiej zajmijcie się czymś konstruktywnym.

  +22
 4. Za tydzień przyjedzie poseł Zbigniew Chmielowiec i w odwecie ustawi się z Heleną i Ordonem na tle rozpieprzonych schodów , jeszcze wezmą Krystiana . Postawią zdjęcie Kaczyńskiego w tle, a z taśmy puszczą przemówienie marszałka Ortyla wygłoszone w Mielcu na dożynkach w 2016.

  +18
  • Anonimku drogi, jeśli zabierasz głos w dyskusji to trzymaj się faktów i nie konfabuluj, dobrze?

   Co wiemy na ten temat? Ktoś rozwiesił kilka flag, które są znakiem rozpoznawczym społeczności LBGT. To wszystko. Wiemy kto konkretnie to zrobił? Nie. Równie dobrze za owe zdarzenie może odpowiadać ktoś tej grupie nieprzychylny, by społeczeństwo, by było na nich bardziej cięte. Nie wiem jak było, ale na sprawę trzeba spojrzeć realnie i z wielu perspektyw, bo twoje zachowanie pokazuje, że nic nie analizujesz tylko w czarnym pudle usłyszysz jedną wersję i jej się trzymasz. To przykre.

   Gdy Polak zabije drugiego Polaka nożem made in Szwajcaria to kto jest za to odpowiedzialny? Jeden z Polaków czy firma albo państwo w którym wyprodukowano owy nóż? Sam widzisz. Pomyśl trochę.

   +9
  • Anonim, nie czekaj na fakty, wiadomości czy paski na info tylko myśl samodzielnie.

   +5
  • Anonim, pewnie zdarzyło ci się w życiu nosić koszulkę z flagą USA, UK, Niemiec czy Francji, ale jak się domyślam nie jesteś obywatelem żadnego z wymienionych krajów :) Nosiłeś, bo były na zbyciu, ale nie było w tym drugiego dna.

   Środowisko LGBT to głównie krzykacze, którzy walczą poprzez protesty, marsze, telewizję, internet czy prawnie. Tego typu akcja nic im nie daje w polepszeniu własnej sprawy, co więcej, jeszcze bardziej pogarsza ich obraz, więc moim zdaniem zrobił to ktoś kto chciał ich ośmieszyć i mieć pretekst, by przy najbliższej okazji zrobić jakąś jazdę w ich kierunku. Przecież nie są tacy głupi, by sami się ośmieszali.

   +4
  • Fakty są takie:

   https://www.facebook.com/stopbzdurom/posts/716217535625905

   Szanowni Państwo,
   aktywiści LGBT dokonali obrzydliwej profanacji!

   Tęczowi bandyci zbezcześcili figurę Pana Jezusa przed kościołem św. Krzyża w Warszawie. Zrobili to na kilka dni przed rocznicą wybuchu powstania warszawskiego, w trakcie którego ten sam pomnik Zbawiciela upadł na ulicę i leżał pośród gruzów. To ich odpowiedź na naszą kampanię „Stop pedofilii”.

   Profanacja

   „To szturm! To atak! To tęcza”! (…) Jeb**e się ignoranci.”

   Zadeklarowała „tolerancyjna” grupa LGBT, która dokonała profanacji. Jak oficjalnie podają na swojej stronie, zamierzają dokonywać kolejnych aktów wandalizmu i profanacji tak długo aż należące do naszej Fundacji samochody pokazujące prawdę o ideologii LGBT i „edukacji” seksualnej nie znikną z ulic.

   Ci sami ludzie, którzy dopuścili się tego ohydnego aktu, stoją za niedawnym napadem na naszych wolontariuszy w Warszawie. Bandyci LGBT w biały dzień napadli na naszych kierowców w centrum stolicy. Poturbowali jednego z nich i zdewastowali naszą furgonetkę, która wyjaśniała mieszkańcom miasta na czym polegają pedofilskie Standardy Edukacji Seksualnej, według których lobby LGBT zamierza deprawować seksualnie nasze dzieci w szkołach.

   +4
  • LGBT to zło,

   To co podesłałeś jest ochydne i odrzucające, ale na podstawie poszczególnych przypadków i wynaturzeń nie można od razu sądzić całej grupy i wszystkich uznawać za zdeprawowanych zwyrodnialców.

   Pewien procent żon nie dotrzymuje wierności i na tej podstawie można sądzić, że wszystkie się puszczają? Poważnie?
   Pewien procent mężów nie dotrzymuje wierności i na tej podstawie można sądzić, że wszyscy się puszczają? Poważnie?
   Pewien procent policjantów w sposób wyraźny nadużywa uprawnień i na tej podstawie można sądzić, że każdy tak robi? Poważnie? A ile razy w serwisach informacyjnych słyszałeś, że policjant wracał ze służby i kogoś uratował np. osobę, która się topiła w jakimś bajorku czy pomógł komuś innemu. Ile razy? Pomyśl i bądź ze sobą szczery.
   Wśród księży są pedofile, geje i rozwiąźli seksualnie dewianci. Czy to oznacza, że każdy taki jest? Poważnie?
   Pewien procent kierowców jeździ po pijaku lub przy nadmiernej brawurze i braku rozwagi doprowadza codziennie do wypadków, gdzie życie tracą osoby, które niczym im nie zawiniły. Czy to oznacza, że każdy kierowca nie stosuje się do obowiązujących zasad i zdrowego rozsądku? Poważnie?
   Irlandczyk zabił Polaka. Czy to oznacza, że Irlandczycy to mordercy Polaków? Poważnie?
   Wracając wieczorem grupa łysych obiła cię, bo nie dałeś papierosa lub na flaszkę. Czy to znaczy, że wszyscy łysi to bandyterka, która wystaje po klatkach i tylko czeka, by komuś dowalić?
   Jeden z uczniów zdradził Jezusa. Czy to oznacza, że wszyscy go wystawili? Poważnie?

   Każde przewinienie, przestępstwo lub bestialstwo trzeba bezwzględnie tępić i karać, ale na podstawie zachowania jednostki nie można oceniać całej grupy. Każdy przypadek to osobna historia, która dotyczy konkretnej osoby lub osób, ale nie wszystkich przedstawicieli danej grupy. Weź to pod uwagę i przestań być zatrzetrzewionym osobnikiem, któremu telewizje spowodowały sprasowanie mózgu. Może jeszcze nie jest za późno i się ogarniesz.

   +4
  • Jak się okazuje to jednak aktywiści pozawieszali te flagi poza tym piękny obrazek z balkonu w Warszawie z dn 1-08 w trakcie marszu i prosze nie opowiadać o prowokacjach na to biedne zaszczute środowisko

   +2
 5. I jak zwykle przy kazdej okazji wojna polityczna polsko-polska . I o dziwo ta mila mowa z tej ” dobrej” strony . Ale jakos nie jestem zdziwiony. Zamiast sie cieszyc takim kolejnym zaszczytem jaki nawiedzil Nowa Debe to znow szczekanie.

  +6
 6. A dlaczego PiS bolszewia tak bardzo jest przeciwna powiązaniu dopłat z praworządnością ??? Przecież oni są najbardziej prawi sprawiedliwi(hahahaha) w Europie,a może i na świecie!!!!Ich genialne ustawy i sposób rządzenia jest dosłownie modelowy!!!! Są tacy świetni, że powinni rządzić całą Unią europejską!!!!!

  +16
  • Naprawdę nie widzisz związku czy tylko udajesz wypisując zasłyszane slogany? Spróbuj ochłonąć. Tutaj chodzi m. in. o Twoją tożsamość i niezależność. Jest takie doświadczenie pod hasłem ‚pies Pawłowa’. Będziesz nagradzany dopłatami tylko w przypadku zachowań oczekiwanych przez płatnika. Będziesz przedmiotem, a nie podmiotem. Jeżeli tego chcesz, to życzę powodzenia.

   +4
  • Taki jeden, o jakiej niezależności mówisz? Przecież tej nie ma oficjalnie od 2007 r., gdy ówczesny prezydent Polski podpisał Traktat Lizboński. Wystarczy wziąć go w rękę, by przeczytać, że prawo UE stoi wyżej od krajowego. Skoro sami się zgodzili na uległość i bycie przedmiotem to dlaczego płaczą?

   Partia rządząca chce uchodzić za obrońcę moralności i niedouczonym ludziom wciska kit, że nie dadzą sobie nic narzucić, ale prawda wygląda tak, że w obawie przed obcięciem środków z funduszy europejskich zgodzą się na wszystko, by nie stracić kasy, ale mimo wszystko nie wiedzieć czemu tworzą mit, że są w stanie UE się postawić, co jest oczywistą bzdurą :)

   +5
 7. Haha, jak rozumiem będzie bronił N. Dębę przed funduszami UE? :) Oj pięknie Was wpakowali radni, oj pięknie :)))

  +17
 8. Dzisiaj lewicowe bojówki LGBT za cel ataku w przeddzień rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego obrali pomnik Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu… „To jest szturm! To tęcza. To atak!” piszą lewacy. Mimo wszystko dalej nie brakuje frajerów, którzy mówią, że „nie ma czegoś takiego jak ideologia lgbt”. Otóż jest! I w imię tej ideologii zbeszczeczono dzisiaj pomniki. W tym Pana Jezusa. Walka cywilizacji trwa. Dobrze, że Nowa Dęba miała odwagę powiedzieć neobolszewikom NIE.

  +18
 9. Rada za 30 unijnych srebrników nie da sprzedać swoich korzeni tkwiacych w wierze i tradycjach. lewica która też jest w radzie by i bez 1 srebrnika wywiesila tęcze na święto choćby flagi… Tak trzymać młodzi!

  +7
 10. Jakbym hipotetycznie napisał farbą na murze coś nieprzyzwoitego na temat osoby publicznej i podpisał twoimi danymi to znaczyłoby, że ty to zrobiłeś?

  Nie wpadłeś na to, że to ruch jakiejś bojówki z prawej strony, by zgrywać ofiary i mieć kolejny pretekst do posypania wojny nienawiści?

  +4
 11. Z tego wszystkiego wynika że ND to ostoja zboczeń pederastii i podobnych, i widocznie to był aż tak wielki problem ze musiał przyjechać Najwyższy Inkwizytor aby odprawić egzorcyzmy. Tylko dlaczego powiedział że powodem jego przyjazdu było ratować nas od „cyklistów”, a w zasadzie gadał tylko o tym że za zerwanie z elgiebete dla gminy nie będzie z Unii pieniędzy…. Czyli to pieniądze były ważne a nie Nowa Dęba….. No i jeszcze ten apel Zerro do premiera, aby ten opieprzył Unię za to że wstrzymała dopłaty…..

  +20
  • POwinnaś mieć bana na wszelkie wpisy. Ogarnij się, może jeszcze nie jest za późno.

   +2
  • te patriota, którego słowa Al donny nie rozumiesz ? Jedyna baba na tym forum która ma jaja, bo pisze prawdę i nie włazi nikomu w szparę. W przeciwieństwie do was, którzy za srebrniki moglibyście wszystkich sprzedać, aby tylko nie pracować i żeby z nieba same pińćset plus spadały…

   +3
 12. Niedawno był prezydęt z błyszczykiem, teraz ziobro…… Nowa Dęba ma branie…. Teraz pasuje żeby jojo się zjawił, a może nawet sam prezes…. Przepraszam, nadprezes….

  +16
 13. Skoro to sam samorząd miasta NOWA DĘBA, bez żadnych nacisków znikąd, podjął sam decyzję o zerwaniu współpracy z Unią tworząc „wolną strefę od LGBT”, to teraz sam niech się zmierzy z tym faktem i sam odpowie mieszkańcom co będzie robił z tym dalej. Czy zamierza, idąc za ciosem, wprowadzić na nowo socjalizm, czy tez pozostanie przy dość dobrze rozwiniętym już nacjonalizmie polanym kato-polskim sosem?

  +27
 14. Nowa Dęba tak walczy z „ideologią”, że znak markowy społem przemalowała na czerwony „bolszewicki”.
  Tyle problemów, a pozwalają na uchwalanie przyzwolenia na dyskryminacje, taka głęboko katolicka mieścina, a tyle nienawiści. Czas przejść się do kościoła

  +13
  • A może czas wyjechać do np Niemiec i tam skosztować tego kulturowego prawego europejskiego życia…. Przecież wszędzie dobrze… ;)

   +9
 15. po co te pisiory tu były znów kłami ai obiecanki cacanki złodzieje zniszczyli kraj najgorszy rząd i partia ,a ci co styłu to pachołki marionetki warchoła i nic nie robia nie robi nic ten wolan cały wszędzie sie pchaj a.

  +12
 16. Jakby była nauka o seksualności w szkołach to później dzieciaki traktowałyby w normalny sposób osoby niehetero.
  Boją się to wprowadzić, bo potrzebni są ludzie niemyślący i posłuszni..

  +8
 17. Odchodząc od tematu który nie interesuje większości czytających to może zapytam Panów radnych o to czy na policji w Niej Dębie już są dodatkowe etaty obiecane przy likwidacji straży miejskiej?

  +11
 18. A co na to wszystko nowy członek PiS pan Wiesław Ordon? Ma swoje zdanie czy nagły akces do PiS ma zaspokoić jego pragnienie wyższych zarobków i nic więcej? Jak dużo zarabiał i bycie w PIS wymagało cywilnej odwagi to nie wystąpil do partii. A jak dostał po uszach i PiS objął pełnię władzy to nagle wypełnił deklaracje członkowską. Wiesław, jakie ty masz poglądy? Masz jakies?

  +10
  • Pan burmistrz osobiście lub za pomocą statysty będzie szefem PiS na powiat. Taka leninowska mądrość etapu. A za 3 lata PiSu nie będzie w tym kształcie co dzisiaj i chłop zostanie z tym PiSem jak Himilsbach z angielskim.

   +6
 19. A taka zagadka…gdzie pracują osoby stojące na zdjęciu za p.szeryfem …przypadek , nie sądze toż to wybitni fachowcy.

  +12
 20. Po pierwsze zastanawiam się nad 'tłem’ p.Ziobry… po drugie nikt nas mieszkańców nie pytał o zdanie w tej sprawie…

  +8
 21. Pustosłowie. Czy kler zostanie oczyszczony z wiadomych przypadków tej społeczności? Pytanie retoryczne. Kolejna ściema.

  +7
 22. Wy sie nie nasmiewajcie z Wieska, za trzy lata wystartuje na Posla a moze nawet na Senatora, wszak ma w Miescie ogromne poparcie!

  +3
 23. 29-07-2020 Fakty TVN: „Nowa Dęba jest przeciwko homoseksualistom”. Mam nadzieję, że odpowiedni pozew jest już na biurku u przewodniczącego Rady Gminy. Precz z hejtem i manipulacjom komuszych wyp/pie/rdków.

  +8
  • W Nowej Debie tych komuszych wypierdkow powinni wymiskowac zaczynajac od Mickiewicza

   0
  • @Ding Dong Szumi GaY
   Za twierdzenie, że: Nowa Dęba jest przeciwko homoseksualistom.

   Uchwała o LPGT nie jest przeciwko homosiom, tylko chroni nasze dzieci przed „edukacją” seksualną widzianą inaczej niż większość społeczeństwa.

   +6
  • LPGT to zło, sam sobie zaprzeczasz :)

   Drwisz z tej grupy, wyśmiewasz, na forum publicznym w stosunku do nich okazujesz pogardę z jednoczesnym twierdzeniem, że „ND jest przeciwko homoseksualistom”.

   Twierdzisz, że nie jest, ale z postów wychodzi coś innego.

   Tak, masz rację, lepiej o tym nie rozmawiać w szkole czy też rodzice nie powinny go poruszać przy swoich dzieciach, a potem płacz i zgrzytanie zębów, gdy piętnastoletnia dziewczynka chodzi z brzuchem. To się nazywa hipokryzja, panie mądraliński.

   Jeszcze dwie dekady tematu nie było takiego powszechnego dostępu do informacji i małolaci dowiadywali się o tym od znajomych z podwórka, a dzisiaj coraz młodsi wiedzą wszystko przez internet, ale to nie oznacza, że tematu nie ma i nie powinno się o tym rozmawiać. Wręcz przeciwnie. Dość tej sztucznej skromności, fałszu i udawania póz.

   +6
  • LPGT, hipotetycznie wolisz mięso, a ktoś podsuwa ci zieleninę, co zrobisz? Pójdziesz swoją drogą i opędzlujesz michę mięcha czy skulisz uszka, uklękniesz i będziesz wcinał zieleninkę?

   Natury i osobowości człowieka nic nie zmieni, więc nie musisz jazgotać.

   0
 24. Tyle młodych twarzy w Radzie Miasta, a zapatrzone na stare systemy i układy. Gdzie powiew świeżości, młodzieńczego zapału, nie bójcie się sięgnąć po mydło, w RM nikt się nie odważy wychylić

  +6
 25. Nikt nie zmienia orientacji „bo się mu znudziła, albo teraz jest modne co innego”. Albo się jest hetero normatywnym albo nie, nikt nikogo nie zdoła nakłonić do zmiany orientacji. Gorzej z tymi co ukrywają swoją prawdziwą naturę pod osłoną małżeństwa, a najgłośniej krzyczą o dewiacjach.

  +4
  • Chodzi chodzi i to codziennie bo go widzę z okna więc nie bądź złośliwy. Planty to od A do Z dzieło burmistrza wiec do niego raczej kierować żale. Wiem ze na tym forum wielu komentujących nie grzeszy rozumem ale czasem wystarczy tylko troszkę pomyśleć i odpowiedź się znajdzie. Światła nie świecą prawdopodobne dlatego , że jest spory remont przy Domu Kultury. Przenosili jakieś lampy, usuwali windę więc bardzo możliwe że przerabiają część instalacji.

   +1
 26. Połowa lata, a tu wyłączają ostatnią dyskotekę w mieście – światełka na plantach

  Panie Marku, miała być Barokowa Nowa Dęba, lasowiacki Octoberfest, a tu zdjęcie pięciu smutasów, których zaraz Kaczyński wymieni na PSL

  +6
 27. jestes KLE KLE wykozystany przez ksiedza pedofila zgos to do komisji od tych przestepstw Jezeli znasz ksiedza pedofila i masz dowod przestepstwa nie wolno Ci milczec

  +2
 28. Hey bucu od kiedy to mohery maja rozum Jarek wysyła tobie smsy co masz mówić rok 3020 cos wykopano o ilorazie inteligencji nizszym od biednej małpy zgadnij kto to podpowiadam moher i pisuar

  +1
  • Z pe/da/łów zawsze cały świat się śmiał i śmiał się będzie do końca świata i jeden dzień dłużej.

   +3
  • A to jest śmieszne, że najbardziej teraz dostają PO dupie, dzięki LGBT. Homosie dziękują, ale na was nie zagłosują, zmarnowaliście im życie tęczowe kukły.

   +1
 29. I teraz modlitwa
  powrót do forum filmu Dzień świra
  Modlitwa Polaka z filmu „Dzień Świra”:
  10 lat
  Film_Polski
  Film_Polski
  ocenił(a) ten film na: 9
  Gdy wieczorne zgasną zorze,
  Zanim głowę do snu złożę,
  Modlitwę moją zanoszę
  Bogu Ojcu i Synowi:
  „Dopierdolcie sąsiadowi!
  Dla siebie o nic nie wnoszę,
  Tylko mu dosrajcie proszę.”

  Kto ja jestem? Polak mały
  Mały, zawistny i podły.
  Jaki znak mój? Krwawe gały.
  Oto wznoszę swoje modły
  Do Boga, Marii i Syna:
  „Zniszczcie tego skurwysyna
  Mego brata, sąsiada,
  Tego wroga, tego gada.”

  „Żeby mu okradli garaż,
  Żeby go zdradzała stara,
  Żeby mu spalili sklep,
  Żeby dostał cegłą w łeb,
  Żeby mu się córka z czarnym
  I w ogóle żeby miał marnie,
  Żeby miał AIDS-a i raka.”
  Oto modlitwa Polaka.

  0
  • Też kiedyś będziesz starszy, może nawet niedołężny, a młodzi nowocześni będą pluć ci w twarz, na forum, na klatce, oszukają cię na wnuczka.

   +1
 30. Poziom dyskusji na tym forum jest tak żenująco niski, że zaczynam się za was wstydzić. Prowadzący powinien coś z tym zrobić.

  0
  • Przecież musiałeś słyszeć że elektorat który wybrał władzę w większości jest niskiego wykształcenia. Więc dlaczego oczekujesz wysokiego poziomu dyskusji ?

   0
 31. Kościół odsunąć od władzy opodatkować zabrane majątki dać biednym wyczyścisz od pedofili i wszelkiego zboczenia tak jak zrobiono w Czechach

  +4
 32. mój tata okazał się po 25 latach małżeństwa ukrytym gejem, bo się bał swojej „inności”. W latach kiedy dorastał nikt o tym nie mówił, nie było też mowy o wyjściu z ukrycia, także poślubił moją mamę, pojawiłam się ja, chwilę razem żyliśmy po czym ojciec odszedł, bo nie mógł już dalej żyć w zakłamaniu

  +2
  • I tacy ludzie są mam potrzebni, szczerzy i nie skażeni katolstwem, zakłamani przez kościół. Podziwiam cię lenko za szczerość którą się z nami podzieliłaś. Ostrzegam cię o pluciu jadem na ciebie po tym wpisie. Ale wierzę w to że jesteś silna. Nie każdego stać na takie wpisy. Tak trzymaj. Trzymaj się zdrowo.

   0
 33. dziwi mnie dlaczego niektoorym przeszkadza katolstwo i uwazaja katolicyzm za zaklamanie Inne religie sa super wg Ciebie Lenki nikt nie bedzie przesladowal chyba ze bedzie to innowierca skazony inna ideologia

  0
  • Dla Szatana inna Religia nie jest zagrozeniem, Diabel strasznie boi sie Katolikow choc na Ziemi ma wielu wyznawcow

   +2
  • Będzie jak w Holandi i Belgi 75 lat ukończone spełniłeś się w życiu eutanazja ustawowo.

   0
  • #Tęczowy. Dobrze prawisz Tęczowy. Pisuary nie wiedzą że nie są wolnymi ludźmi. Wolność to nie mus pracowania za miskę ryżu (najniższa krajowa) i pobieranie giftów PLUS od PISu. Im się wydaje że chodzenie na niedzielne msze i oglądanie jedynej słusznej telewizji Kurwskiego i narzucanie komuś katolo bełkotu to według nich to wolność. NIE ku..a, nie wolność. Rodzice was ochrzcili, bierzmowaliście się sami a nie musieliście. Więc kto tu jest wolnym człowiekiem? Myślicie że jak z pod czarnej spódnicy wystawicie dłoń to wasza słuszna partia z niej będzie jeść? Upie…olą wam całą rękę. Dlatego popieram manifesty LGBT i ich walkę o PRAWA dla LUDZI jakimi jesteśmy wszyscy, bo dobrze wiedzą że PIS bo imprezie wyborczej traci czujność, a do wywalczenia swoich praw jest okazja. Demolka i aresztowania w Warszawie idzie w świat. Pokazali to, czym mogą was pisiory potraktować wasi wybrani. Tak że Pisiory rączki na kołderkę i nie grzeszyć z wódka w tle.

   0
  • W dzienniku wczoraj teczowa szmata mowila ze zamkniety chlop to baba,ciekawe skad wie ze ma to i to

   +2
 34. daje Ci SLOWO NA NIEDZIELE gwarancje ze jestes w Polsce wolnym czlowiekiem nikt cie nie goni do kosciola nie zmusza do ogladania telewizji Co popierasz nie interesujje nikogo Pamietaj ze inni tez sa wolni Nie zycze sobie zeby policja byla oplacana z moich podatkow chroniac wasze demonsteacje Przeciez Wami ktos steruje i dowiedz sie czego oczekuje w zamian

  +1
 35. Ciekawy jestem ile dostanie nasza gmina od ministra Ziobry za strefy wolne od LGBT, bo gmina Tuchów dostała 250 tysięcy w ramach partnerstwa gmin. No powiedźcie nam tę piękną nowinę, czy już z tej kwoty będziecie spłacać remont SOKu? Czy pójdzie na coś bardziej ważnego? Słuchajcie ludzie, oni już na pewno wiedzą że dostaną kasę, za przyjęcie długopisa, zakład karny i poddanie się wyborom.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here