Na Bieszczadzkiej powstanie supermarket? Bardzo prawdpodobne

23

Mieszkańcy miasta i osiedla Poręby Dębskie zastanawiają się co powstanie na sprzedanej przez gminę działce na ulicy Bieszczadzkiej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to supermarket jednej z popularnej sieci handlowej.

Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku, gmina sprzedała atrakcyjną działkę przy krajowej dziewiątce za kwotę ponad 1 miliona złotych. Nieruchomość została zakupiona przez firmę Tankpol ze Szczucina zajmującą się między innymi dystrybucją paliw, logistyką i transportem.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, bardzo prawdopodobne jest, że na przedmiotowej działce powstanie market sieci Biedronka. Nabywca nieruchomości zajmował się realizacją podobnych inwestycji w przeszłości. Jeśli nasze informacje by się potwierdziły, byłby to trzecia Biedronka w naszej gminie.

 

0

23 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieje, że zalew Januszy z Grażynami w paskach lub czterech zerach w tedeiku skieruje się właśnie tam.

  +7
 2. Jestem rownież za Lidlem. W Biedronce znacznie się pogorszyło a ceny wcale nie należą do najniższych. Moze 2 dyakont innej formy wpłynął by na ceny.

  +12
 3. Jeżeli Biedronka to porażka po co kolejny sklep ja z rodziną często kupujemy w Lidlu lub w Kauflandzie i jedyny kierunek Kolbuszowa lub Tarnobrzeg w biedronce mięsa z lodówek nawet nie da się wyjąć bo tak śmierdzi padliną i żadnego wyboru jakiś dramat

  +11
  • Ja juz dawno robie zakupy w Stokrotce gdzie ceny sa przyzwoite a towar przedniej jakosci

   +2
 4. A co z terenem od Stokrotki do ronda ? Las nikomu nie potrzebny a teren do powstawania nowych inwestycji doskonały, chociażby placówek handlowych.

  +3
 5. Anonim proszę Cię, zainwestuj w słownik, już Ci gdzieś mówili żebyś był kompetentny a nie tylko kąpętetny”. Z resztą jak lepiej nawet ten słownik „kupij”

  +2
 6. Tajemnicą poliszynela jest iż powstanie tam żabka.

  P.S Co ze sprawą kotłowni palącej oponami?

  Kiedy się tym zajmiecie?

  +2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here