NA ŻYWO. Transmisja środowych obrad Rady Miejskiej FILM

30

Przewodniczący Rady Miejskiej zawiadamia, że VIII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Porządek obrad:

 

TRANSMISJA NA ŻYWO:

0

30 KOMENTARZE

 1. Witam. W większości wypowiedzi Pana Grzędy się z nim zgadzam i chylę czoła przed jego stoickim spokojem w rozmowach z Ordonem ale szla…… mnie trafił odnośnie jego wypowiedzi jeżeli chodzi o elektroniczny system monitorowania godzin pracy!!!!!! Co Panią i Panom w budżetowce nie pasuje??, że muszą być punktualnie w pracy iw wychodzić punktualnie z pracy? Czemu to uwłacza??? Przepraszam przynajmniej nie ma stania w boksie startowym już od godziny 15 :) Zawsze jak ktoś się spóźni możne zostać 2,3 minuty dłużej. Tego typu pomiar czasu pracy to XXII wiek a my chcemy wrócić do komuny!!!!???? Przynajmniej pracują od 7.30 a nie należy na nich czekać aż się podpiszą w kadrach :)

  +8
 2. Uważam, że taki system rozliczania czasu pracy powinien być w wszystkich firmach ( jeżeli go nie ma :) ) podległych burmistrzowi.

  +5
 3. Pan Grzeda,Kopeć,Wolan,Dziemianko,Serafin i Chmielewski chcą rozwoju miasta i gminy. Reszta jacys nijacy. Aaaa zapomnialem , hamulcowy jeden z miasta:)

  +16
  • A czy na jakiejkolwiek sesji zabrał głos. Pewnie siedzi jako ochrona Burmistrza. Może etat zastępcy jest nie potrzebny.

   +3
 4. Ciekawe kto będzie likwidował tą Straż Miejską bo chyba nie radni PiS którzy w programie dostępnym cały czas na Facebooku PiS Nowa Dęba piszą o wzmocnieniu roli Straży Miejskiej… no chyba że ten program nadaje się tylko do podtarcia ….

  +2
 5. Może ktoś się Orientuje kiedy będzie otwarcie basenu na wolnym powietrzu i jaka część tego roku została zmodernizowana ……

  +1
  • zapraszam na spacer wzdłuż rzeczki i ogrodów działkowych, pięknie widać ja na dłoni…

   +5
 6. Witam . Bardzo dobry pomysł z osiedlami. Proponuje zapoznac mieszkancow z tym projektem :) Proponuje rowniez taki podział : Lesna, mickiewicza,1maja-os.poludnie / krasickiego,jana pawla 1-20, rzeszowska, al zwyciestwa- os.srodmiescie / jp21-38, szkolna -os nowe. Dzieki. Taka moja propozycje:)

  +3
 7. Brawo Tomasz Dziemianko konkretnie i na temat trzeba ratować miasto póki nie jest za późno bo niedługo nikt tu nie zostanie i nikt nie będzie chciał wracac

  +13
  • Pan Dziemianko dobrze mowi, ale musi zaczac sie mniej stresowac… Zreszta reszta nowych radnych rowniez ma ten problem… Jedynie (o dziwo najmlodszy) Hubert jest opanowany i wypowiada sie jak stary wyjadacz… Niech reszta bierze z niego przyklad.

   +12
 8. Chyba wykupie sobie abonament na transmisje tych sesji! jak ja się ciesze że nastało Nowe w tej Gminie ! tak trzymać
  P.S proszę o informacje kiedy schody zostaną zrobione do Domu kultury bo wstyd
  Panie dyrektorze wstydź się Pan taka wizytówka przy samym wejściu

  +7
 9. Do tych z przodu co na temat Chmielowa się wypowiadają: gdyby nie my to by wam nawet na te słupki za 25 tyś nie wystarczyło nie wspomnę o schodach i toalecie za 250 tyś. Chmielów więcej kasy do budżetu wnosi niż sama Nowa Dęba że wszystkimi wiochami więc czas zadbać i o te tereny które Burmistrz latami najskromniej traktował. Do Nowej Rady dziękujemy za odrobinę normalności za te 7 baniek którymi możecie szastać. Dziękujemy

  +1
 10. Wy tam w chmielowie tylko tak gadacie a na wybory to marsz gęsiego i za Ordonem. I tymi skiminami . Pogonić towarzystwo wybrac nowych mających swoje zdanie. Powiedzieć dość miłościwie panującemu nam burmustrzowi.raz na zawsze to moze wkoncu i normalność powróci też do Chmielowa.

  +4
 11. Niech ktoś w końcu zajmie się tym terenem zielonym na osiedlu północ!!
  Na ten moment to jest miejsce dla meneli i młodzieży, na imprezy. Totalny syf !! Strach tam spacerować.
  Ten teren koniecznie trzeba zagospodarować.

  +5
 12. Co by nie powiedzieć. Burmistrz mimo wielu wpadek jawi się jako elokwentny menadżer. Pan Paweł stęka i robi groźne miny. I nic z tego nie wynika. Sesja to nie rozprawa sądowa w sprawie. Mam pomysł to go realizuję a nie ciągle wracam do przeszłości.

  +1
  • No bez jaj ja mam zupelnie inne odczucie i wszyscy z ktorymi rozmawiam. Tyle razy zlapali burmistrza na klamstwie albo cwierc prawdzie, ze chyba o co najwyzej brylowaniu przez Ordona jest mowa.

   +2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here