Nie żyje Józefa Kaczmarek – przewodnicząca PZERiI w Nowej Dębie

3
20 lutego w wieku 84 lat zmarła Pani Józefa Maria Kaczmarek, wieloletnia przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów O/Rejonowego w Nowej Dębie.
     Była oddanym społecznikiem i inicjatorem aktywności oraz integracji osób starszych i niepełnosprawnych z terenu gminy Nowa Dęba. W 2016 roku w uznaniu zasług w działalności społecznej na rzecz emerytów i rencistów z okazji 55-lecia nadania praw miejskich Nowej Dębie Rada Miejska przyznała jej tytuł „Zasłużony dla Miasta i Gminy Nowa Dęba”.
     Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie w sobotę 23 lutego 2019 r. o godz. 12:00
/UMiG
reklama
reklama
reklama
reklama
0

3 KOMENTARZE

 1. No to Jan Doświadczona Głowa obejmie kolejną funkcję.Cieszę się,mój znajomy będzie przewodniczącym PZERiI.

  +2
  • Bezmózgowy powiatowy – twój komentarz pod tą smutną informacją świadczy o tym, że z twoim mózgiem jest coś nie tak.

   +2
 2. Nie dostrzegłeś ironii w mojej wypowiedzi? Zrozumiesz ten wpis za jakiś czas a wtedy pojmiesz jej sens.Zrozumiesz do kogo była ona kierowana.Nikt nie raduje się z czyjejś śmierci,kimkolwiek by była zmarła osoba.
  „Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu”

  +4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here