Solidarna Polska wspiera prezydenta Andrzeja Dudę

32

Nowodębskie struktury Solidarnej Polski aktywnie włączają się w kampanie prezydencką Andrzeja Dudy. Na ulicach naszego miasta trwa zbiórka podpisów poparcia dla kandydata Zjednoczonej Prawicy.

W piątek – mimo deszczowej pogody – działacze Solidarnej Polski rozdawali ulotki wyborcze i zbierali podpisy na placu targowym. W poniedziałek stanowisko promocyjne Andrzeja Dudy rozłożono w okolicy dworca autobusowego. W zbiórkę podpisów osobiście zaangażował się wiceminister sprawiedliwości Marcin WarchołNowa Dęba jak zawsze działa prężnie i jako poseł z tej ziemi, postanowiłem swoją pracą wesprzeć lokalne struktury – mówi parlamentarzysta.

Dla sympatyków Zjednoczonej Prawicy (PiS + Solidarna Polska + Porozumienie) przygotowano pamiątkowe gadżety: smycze, wpinki, magnesy na lodówkę. Kolejna zbiórka podpisów zaplanowana jest na najbliższy piątek w okolicach placu targowego.

Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę podpisów, możesz pobrać specjalny formularz >>TUTAJ<<  W celu oddania wypełnionej karty możesz kontaktować się pod nr telefonu: 730 920 997

 

0

32 KOMENTARZE

  • Serduszka mają inny kształt niż okrągła wpinka. Owsiak zebrał 180 milionów na pilnie potrzebujących. Tak pilnie że teraz będzie trzymał hajs na koncie żeby zarabiać na odsetkach. I nie mów mi że to nie z kasy podatników bo imprezy samorządowe dla WOŚP są z podatków.

   +7
 1. Co to, za „Zjednoczona Prawica”, która jest bardziej socjalistyczna niż Zjednoczona Partia Robotnicza za PRL.
  Prawdziwa PRAWICA jest zjednoczona w Konfederacji!!!

  +6
  • @ korwin to onuca 10 marca 2020 at 10:30
   Może i onuca, ale z prawej nogi.
   Reszta to lewaki i socjaliści, nie mający nic wspólnego z poglądami prawicowymi.

   +1
  • czy wy nie macie wazniejszych problemów zajmijcie sie środkami dezynfekcyjnymi moze byscie starszym osobom tłumaczyli o srodkach higieny .

   +2
 2. Czemu mój komentarz się nie pojawił? Wystawiacie tylko pochwały na własny temat, a reszte usuwacie? Propaganda idzie z samej góry wiec naśladujecie komitet Jarka idealnie :) bedzie z was dumny

  +5
 3. „W piątek – mimo deszczowej pogody…” – na każdym zdjęciu piękne słońce… Propaganda jak TVPis hahaha

  +2
  • Widać, że trafił się czytelnik wyborczej bo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. W piątek padało i w piątek był targ, a wczoraj stali pod biedronką. Są daty na niektórych zdjęciach.

   +3
  • Za te 2 miliardy PLN to raczej mu wyborcy podziękują pokazując środkowy palec

   +8
 4. same pisiory stop duda 2020 on nie nadaje sie na prezydenta i sie na niego nie głosuje marionetka pisu robi to co mu każa i kłamie smieszne wszystko

  +9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here