Trwa remont placu targowego

19

PSS Społem w Nowej Dębie realizuje dlugooczekiwany remont placu targowego. Nowodębski rynek wreszcie zyska nowe oblicze. Radości nie ukrywają kupcy i mieszkańcy miasta.

Nowodębski „targ” od lat cieszy się popularnością wśród nowodębian. Upływ czasu zrobił swoje i miejsce to nie zachwycało estetyką. Jednak podjęte przez zarząd firmy działania umożliwiły przystąpienie do zadania, które w całości realizowane jest że środków własnych –Rozpoczęliśmy właśnie duży zakres robót placu przed Halą Targową, choć to dopiero jeden z etapów, ok 1500 m ². Planowany czas zakończenia remontu jest do końca listopada. Mamy nadzieję, że sytuacja w kraju spowodowana epidemią nie wpłynie na przedłużenie tych robót.- mówi Barbara Trela, prezes Zarządu. –Klientów przepraszamy za czasowe utrudnienia i mamy przekonanie, że efekt końcowy spowoduje wzrost poziomu zadowolenia dla handlujących i kupujących – dodaje.

Targ działa mimo remontu

W okresie remontu handel będzie odbywał się w wyznaczonych miejscach wokół Hali Targowej, natomiast przy dużej ilości stoisk w dniach jak czwartek. piątek i sobota a w razie potrzeby codziennie w porozumieniuz dyrektorem SOSIR handel będzie odbywał się na placu przed krytym basenem.

Spółdzielnia powstała wskutek wielu reorganizacji handlu. Założona została 01.07.1976 roku jako Oddział Wojewódzkiej Spółdzielni Spożywców „SPOŁEM” w Tarnobrzegu. Z dniem 01.01.1983r. Spółdzielnia została zarejestrowana jako samodzielna jednostka pod nazwą „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie. Prezesami Zarządu od momentu założenia byli : Tadeusz Kowalczyk, Janusz Jakubczyk, Marianna Trela, Józef Sawuła, Maria Pysz, Jan Drozd, Marian Mikielewicz.

 

0

19 KOMENTARZE

 1. No nareszcie. Ale czy remont zakończy się na samym położeniu nowej nawierzchni, czy są też może planowane jakieś proste, skromne i estetycznie zadaszone stanowiska/kioski dla sprzedających?

  +7
 2. „efekt końcowy spowoduje wzrost poziomu zadowolenia” -przecież taką gwarą raczono nas za komuny, peesesie wstań na dzisiejsze tory przedsiębiorczości. Zwiększenia obrotu pani prezes życzę,

  +2
 3. Super wiadomości. Miasto będzie wyglądało piękniej. Tylko niech burmistrz zrobi jeszcze ten chodnik co widać na zdjęciu po prawej bo wstyd.

  +5
 4. Do LGBT;Rabiej to sparing partner słynnego lokatora z Żoliborza!! Trzeba przyznać , że karakan miał dobry gust!!!***** ***

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here