W Nowej Dębie powstanie nowa hala produkcyjna

18
BIMAR s.c. Marcin Wiącek i Tomasz Kalicki to kolejna firma z decyzją o wsparciu na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.
➢Decyzję z rąk Pana Tomasza Miśko – Dyrektora Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu odebrali właściciele spółki – Pan Marcin Wiącek i Pan Tomasz Kalicki.
➢Firma zajmuje się świadczeniem usług produkcyjnych w zakresie obróbki metali, tj. frezowaniem, toczeniem, wierceniem, szlifowaniem. Spółka zamierza wybudować w Nowej Dębie nową halę produkcyjną i wyposażyć ją w nowoczesny park maszynowy.
➢Projekt będzie się wiązać z inwestycją na poziomie 2 mln zł oraz znacznym zwiększeniem mocy produkcyjnych i wzrostem konkurencyjności spółki. Firma stawia również na dbałość o środowisko naturalne dzięki instalacji fotowoltaicznej, co ograniczy znacznie zużycie energii ze źródeł nieodnawialnych.
GRATULUJEMY!
0

18 KOMENTARZE

 1. Kalen i Bicu trzymam kciuki za powodzenie inwestycji. Jakby co to mogę uroczyście sieknąć szampanem w ścianę hali;)

  +14
  • Ja przyłączam sie do przedmówcy i życzę powodzenia w inwestycji! Jak by co też mogę sieknąć

   +6
 2. Brawo chlopaki. Fajnie obserwowac jak sie cos w tej miescince dzieje dobrego i jak ludzie udowadniaja, ze mozna wiele zdzialac.

  +13
 3. NIE jest tak do końca prawda ze ten typ usług czy produkcji jest czysty czy przyjazny człowiekowi mgiełka olejowe czy chłodziwa są szkodliwe .

  +2
  • @oleum 3 lipca 2020 at 07:53
   „Puszczanie bąków”, jakim jest Twój wpis, jest mniej przyjazne i czyste dla ludzi i bardziej szkodliwe od mgiełki olejowej.

   +4
 4. Panowie gratulacje,teraz już wszyscy w grajdole wiedzą że działacie,ale nie zmusza was to do zachowań narcystycznych,pokory we wszystkim i człowieczeństwa życzę.

  +2
  • @sąsiad 3 lipca 2020 at 09:57
   Gdzie sąsiad zauważył, czytając artykuł, „zachowania narcystyczne”? Życzenia; „pokory we wszystkim i człowieczeństwa”, stawia pod znakiem zapytania szczerość gratulacji. I to jest typowe dla mieszkańca tego grajdoła, jakim jest niewątpliwie sąsiad.

   +2
 5. Powiedzmy , że hala kosztuje milion złotych . Byle jaka maszyna cnc używana kosztuje okolo 500 tys pln. To o jakim nowoczesnym parku maszynowym mowa ? Gdy ma się projekt oszacowany na 2 miliony złotych .Żurawie do podnoszenia , wózki widłowe. Chyba , ze po prostu to będzie wyglądało tak , ze przeniesie swój stary sprzęt ze stodoły do nowej hali i o to nowa stara firma.

  +8
  • Niby prawdę prawisz, ale oznacza to że im ciasno tam gdzie są. Czyli rozwijają się. W lepszym miejsu może lepsze kontrakty będą załapywać i zaczną dokupywać sprzęt?
   Mnie tylko zastanawia, jak firmy są w stanie wydalać na podatek katastralny. Wcześniej podatki dochodowe, ZUSy srusy… Czy im idzie czy nie idzie to trzeba jeszcze wyskakiwać z kasy na katastralny. Znaczy… te „ich” budynki nie są ich. Niech przestaną płacić katastralny to się okaże do kogo naprawdę należą.

   +1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here