Zaproszenie do udziału w VI sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

9

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w sesji Rady Miejskiej w dniu 27 marca  2019 r. o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

 

0

9 KOMENTARZE

 1. Myślę, że punkt nr 6 z porządku obrad zapewni ogromną oglądalność oraz ożywi piątkowe dysputy na miejscowym targowisku. Mam nadzieję, że komisja głęboko zbadała sprawę i nie będzie zamiatania pod dywan. Nie zawiedźcie wyborców!

  +12
  • Brawo Komisja rewizyjna , nalezy doglebnie i calosciowo zlinczowac jasnie nam panujacego Wojta,a w Piatek na targu Franek bedzie zewnie plakal i jego towarzystwo nad jego dola

   +6
 2. Jestem przekonana że nikt ale to nikt nie odpowie za ten bubel oraz sprawa zostanie pocichutku zamieciona pod dywan. Tak jak większość spraw tego typu. Chciałabym się mylić.

  +7
 3. Punkt 7b jest równie istotny. Powinny w końcu znaleźć się pieniądze na utworzenie nowych miejsc w żłobku miejskim bądź dofinansowanie tego na Strefie, który w najbliższych miesiącach ma być zamknięty. Niewielu stać na płacenie i tak już wysokich comiesięcznych opłat, które w ogólnym rozrachunku nie pozwalają na funkcjonowanie placówki. A szkoda bo dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu kadry cieszy się ona dużym uznaniem rodziców.
  Wszyscy powinni się zmobilizować żeby Burmistrz w końcu podjął w temacie jakieś działania bo każdy normalnie funkcjonujący samorząd albo buduje żłobki na własny koszt albo dofinansowuje już istniejące.

  +9
  • Skąd taka wiadomość, że w punkcie 7 będzie coś o żłobkach? Przecież tam nie ma żadnej wzmianki o tym.

   +1
  • a kto napisał, że będzie o żłobkach? to chyba tylko sugestia co do zmian w budżecie i tyle?

   0
 4. Będę oglądać bo nie wyobrażam sobie dnia żeby nie popatrzeć na Krystianka. O Matko tylko żeby nie zapomnoal o reklamówce!

  +7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here