Zaproszenie na I Nowodębską Radę Biznesu pod patronatem prezesa ARP i Ministra Sprawiedliwości

7

PATRONAT HONOROWY:


Z A P R O S Z E N I E

Szanowni Państwo!

W imieniu wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, oraz prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) Cezariusza Lesisza pragnę uprzejmie zaprosić na I Nowodębską Radę Biznesu, która odbędzie się 18 września 2019 roku o godzinie 10:00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie (sala lustrzana) podczas której zostanie omówiona rola ARP  w rozwoju biznesu i aktualne formy pomocy finansowej (dotacje, pożyczki). Spotkanie adresowane jest zarówno do małych, średnich i dużych przedsiębiorców z terenu miasta i gminy Nowa Dęba jak również samorządowców gminnych i powiatowych. Pierwsza Nowodębska Rada Biznesu ma na celu zrzeszenie właścicieli i menedżerów działających na terenie Nowej Dęby przedsiębiorców, a dzięki temu utworzenie przestrzeni dla współdziałania ludzi biznesu, oraz ich aktywny udział w debacie publicznej. Mamy nadzieję, że powołana w ten sposób Nowodębska Rada Biznesu stanie się również polem współpracy i dialogu pomiędzy działającymi w gminie Nowa Dęba przedsiębiorcami, jak również tworzącymi prawo lokalne samorządowcami. Jestem przekonany, że wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, zaowocuje działaniami stymulującymi rozwój przedsiębiorczości w naszej gminie i naszym regionie. Dlatego, w imieniu organizatorów zwracam się o aktywny Państwa udział w tym wydarzeniu.

18 września 2019 roku, godzina 10:00, miejsce: Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie ulica Żeromskiego 1 – sala lustrzana (I piętro)

Program spotkania:

 1. Otwarcie Nowodębskiej Rady Biznesu i przywitanie gości.

 2. Wystąpienie Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła na temat ułatwień prawnych dla przedsiębiorców.

 3. Wystąpienie Prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu Cezariusza Lesisza na temat roli ARP w rozwoju biznesu i form pomocy dla przedsiębiorców.

 4. Prezentacja dyrektora ARP o/Tarnobrzeg dotycząca działania specjalnych stref ekonomicznych w świetle Ustawy o Wspieraniu Nowych Inwestycji.

 5. Wolne wnioski i zapytania przedsiębiorców i samorządowców.

  W imieniu organizatorów zaprasza

  Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie

  Damian DIEKTIARENKO


   

PATRONAT HONOROWY:


7 KOMENTARZE

 1. Dziękuję za zaproszenie na pewno się zjawię. To ważny temat dla rozwoju naszej społeczności. Przyjdę na zaproszenie Przewodniczącego Damiana, Radnych z klubu PIS wiceministra i prezesa ARP reszta jest mało znaczącą i podpisuje się pod czymś żeby zaistnieć nie mając wiele do zaoferowania. Ja już reszcie podziękuję bo znam te numery dobrze wypaść wylansować się coś obiecać to tu to tam i nic nie zrobić. A jak już zrobić to za parę lat a może latek taki mamy w Nowej Dębie stary statek.

  5+
  • Masz rację. Siedź u siebie w norze, hejtuj dalej w internecie i nie zabieraj powietrza innym. Baw się dobrze!

   2+
  • Najlepiej nic nie robić tak jak radni Wiesława Ordona. Najlepiej zadawać głupie pytania jak niezawodny Maniek Tomczyk z Cygan, stękać jak Staszek Skimina z Chmielowa i cicho siedzieć jak Staszek LGBT Rawski. Najlepiej naśladować Jaśka Flisa z osiedla i bobotać bez sensu albo ubierać świecące gajerki jak Wojtuś Grajek Weselny i nic nie robić przez 20 lat kadencji tylko klaskać wójtowi jaki to on mundry i wspaniały. A te młode radne jakoś tak nie chcą tego badziewia powielać i dlatego soooom złe i beeee i cza ich obmawiać, kłamać na ich temat i mówić że nic nie robią. W przeciwieństwie do nas Jasiów i Wojtusiów, największych pracusiów. Żałosne to.

   12+
 2. I spoko. Dobrze, że coś się dzieje. Za rozbiórkę muru obozowego już się wzięli. Teraz niech odlesiają działkę i wywalają na sprzedaż. A ten Fiolek, to rozumiem że z prezesem ARP o kasie jaką można dostać na rozwój biznesu to se gada przez telefon bo takie ma dojścia i kontakty. Zapewne jesteś zwykłym urzędasem który nic nie robi od 7 do 15 tylko pluje na innych w interecie bo tak się nudzi. Zostaw więc to spotkanie ludziom którzy chcą się czegoś dowiedzieć i rozwijać swoje biznesy międyz innymi po to by utrzymywac takich urzędasów jak ty.

  5+
 3. No cóż wszyscy wiedzą że tylko znajomi króliczka mają dobrze dlatego z taki hejt pod moim wpisem. Dlatego popieram zmiany i jestem za zwykłymi normalnymi. Nie muszę być urzędasem żeby mieć czas na zaobserwowanie rzeczywistości. Może otwieram biznes i dlatego przyjdę na spotkanie chyba to nie zbrodnia. Popierając Nowa Radę widzę dobrą zmianę dlatego znajomych króliczka tak to boli. Więcej dowiem się na tym spotkaniu na temat wsparcia biznesu stary statek tonie a prąd płynie dalej.

  4+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here