Były prezydent Tarnobrzega opuścił więzienie

20

Witajcie ponownie po 203 dniach. Trochę więcej siwych włosów i kilkanaście kilogramów mniej ale daję radę – taki wpis pojawił się na Facebooku byłego prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Samorządowiec odsiadywał wyrok za przyjęcie łapówki.

Wpis został opatrzony zdjęciem z żoną i synem. W ciągu 15 godzin otrzymał 644 „lajków” czyli polubień, oraz 90 komentarzy. Internauci życzą Grzegorzowi Kiełbowi zdrowia, a nawet namawiają go startu w kolejnych wyborach samorządowych.

Grzegorz Kiełb został skazany za przyjęcie łapówki. Nigdy nie przyznał się do winy. Twierdził, że padł ofiarą intrygi i manipulacji służb specjalnych. Sąd skazał Kiełba na 16 miesięcy więzienia. Karę odbywał od grudnia 2019 roku, a na jej poczet wliczono okres tymczasowego aresztowania. Sąd w Krośnie przychylił się do wniosku Kiełba i podjął decyzję o przedterminowym zwolnieniu byłego samorządowca.

0

20 KOMENTARZE

  • Dokładnie. Biorąc łapówkę, ten kto daje kradnie jeszcze więcej bo zna więcej kradnących i koło się zatacza. A takie coś śmierdzi jak paserstwo. Słusznie skazany i nie pozdrawiam.

   +12
  • @Anonim 27 czerwca 2020 at 12:08
   Grzęda, to ten który uprzątnął ordonowskie gruzowisko, upiększające kościół od strony południowej. Czas na uporządkowanie drugiej strony; bo tam na śluby i komunie podjeżdżają ludzie z całej Polski.

   +3
 1. Nie powinien być zwolniony!!! Powinien odsiedzieć cały wyrok, a nawet być skazany na 5 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia przedterminowego!!! Nie popieram łapownictwa, a zatem ten człowiek powinien ponieść bardzo surową karę!!!!

  +6
 2. Jakby nie Grzęda to byśta dalej chodziły za stodołę tępe strzały.
  Pochwal się jak Ci firma hula zamiast zionąć jadem koniobijco jednen!

  +2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here