Krzysztof Sobolewski „jedynką” PiS w naszym okręgu wyborczym

26

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przedstawił kandydatów z numerem 1 na liście PiS w wyborach do Sejmu.

Jarosław Kaczyński ogłosił nazwiska liderów list PiS na nadchodzące wybory parlamentarne. Jest to 41 osób, czyli tyle ile okręgów w kraju. W okręgu rzeszowskim (nr 23) listę PiS otworzy Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS. Sobolewski należy do najbardziej zaufanych ludzi obecnego europosła PiS Joachima Brudzińskiego, jest też radnym dzielnicowym w radzie warszawskiej dzielnicy Śródmieście, od 2014 roku był dyrektorem biura PiS na Nowogrodzkiej (siedziba partii). Krzysztof Sobolewski cieszy się bardzo dużym zaufaniem Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS był na jego ślubie w 2017 roku. Natomiast w okręgu 22 (Krosno – Przemyśl) liderem został Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu.

26 KOMENTARZE

 1. Zaczyna się. Rzucają nam spadochroniarza z W-wki.
  Oby w tym skoku zrobiła mu się kicha lub kalafior i mocno glebnął o naszą ziemię.
  Co tu mają rządzić spadochroniarze,a gdzie kandydaci z naszego rejonu.
  Niech sobie prezes wystawi go u siebie.

  15+
 2. Partyjny sprzedawczyk jak wszyscy. Głosujcie dalej na partię Jarka Jaśnie Oświeconego. Jak wam przyjdzie spłacać te wszystkie jego plusy to dopiero poczujecie co to grecka tragedia a Jaśnie Oświecony już będzie na tamtym świcie.

  12+
  • Nie bój, spłacamy do dzisiaj długi PO+PSL. Gdyby nie to, Polska byłaby już drugą Japonią, jak to twój wieszcz bolek zapowiadał.

   3+
 3. Kto to pisze ‚PREZES BYŁ NA JEGO ŚLUBIE’ ale zasłużony. Pokażcie mi jednego uczciwego i SPRAWIEDLIWEGO z tej partii (jednego) ,a jak tam się wszyscy mądrzy zapisują. CHORE!!!!!

  4+
  • Dokładnie ale Pisiorowy beton i tak wie swoje. Prezes był – znaczy ktoś znaczący :) i zrobi nam dobrze i Tobie i Mi :) A potem zapłacimy i Ty i Ja :)

   7+
 4. Zle mu się spadochron chyba otworzył albo za mocno wiało ze aż tu wylądował . Pogonić tego spadochroniarza z powrotem tam z kąd przyleciał

  4+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here