Ponowny przetarg na mienie Spółdzielni Inwalidów „Zjednoczenie”

2

Spółdzielnia Inwalidów „Zjednoczenie” ogłosiła powtórny przetarg ustny w drodze licytacji na część znajdującego się w jej zasobach majątku. 

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zabudowane stanowiące: obiekty budowlane, budynki biurowo-usługowe oraz warsztat samochodowy wraz ze stacją diagnostyczną o łącznej powierzchni użytkowej 1673,00 m2 co stanowi powierzchnie działki 0,3186 ha (dla których prowadzona jest księga wieczysta TBIT/00037335/6 wraz z prawem użytkowania wieczystego do dnia 31.12.2092 r., znajdujące się na działkach ewidencyjnych: Nr 288/1, Nr 288/2 i Nr 288/5 położonych w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 1, w powiecie tarnobrzeskim, w województwie podkarpackim).
W/w nieruchomości posiadają plac manewrowy wraz parkingiem samochodowym o łącznej powierzchni 750m2.

Cena wywoławcza nie uległa zmianie i wynosi 2 miliony 450 tysięcy złotych.
Pełne ogłoszenie znajduje się >> T U T A J <<

0

2 KOMENTARZE

  1. Przy takiej cenie to zbyt prędko tego nie sprzedadzą. Stacja obsługi nadaje się do kapitalnego remontu i wymiany większości urządzeń więc dodatkowe wydatki. Budynek również wymaga sporych nakładów finansowych bo jest zaniedbany a za kwotę ponad 3 milionów bo podana cena jest ceną netto to można nowy dużo lepszy biurowiec wybudować. Logiczne myślący nigdy nie stanie do przetargu bo wie że w niedługim czasie będzie ten budynek sprzedawany przez syndyka bo upadłość tej instytucji to tylko kwestia czasu.

    +15
  2. Cena jest przyzwoita, tylko mało kto może potrzebować całości na swoją działalności. Szybciej szłoby w częściach

    +1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here