Rodzice Kacperka ostrzegają przed oszustką. Nie dajmy się nabrać!

Poniżej zamieszczamy ostrzeżenie rodziców Kacperka Serafina o grasującej po Nowej Dębie oszustce, która wyłudza od ludzi pieniądze pod pozorem wsparcia dla Kacperka Serafina:

Treść wpisu: 

BARDZO WAŻNE. Kochani po Nowej Dębie i okolicach chodzi Pani, która zbierała wczoraj pieniądze na dziewczyne, która ma mukowiscydoze. Dzisiaj podawała, że zbiera fundusze dla Kacperka. W żadnym wypadku prosze jej NIE DAWAĆ żadnych pieniędzy. Ani my ani fundacja nie wyraziła zgody na zbieranie pieniędzy chodząc po domach. Wpłaty dla Kacperka mogą być kierowane tylko przelewem na konto fundacji, które jest na ulotce. Gdyby do kogoś przyszła proszę o pilny kontakt ze mną nr tel 607 753 880. Pani, która zbiera ma ok. 50 lat , szczupła blondynka na krótko ścięta w okularach.
OSTRZEGAMY!!! NIKOGO NIE WYSYŁALIŚMY, ŻEBY ZBIERAŁ GOTÓWKĘ DLA KACPERKA.
Przekażcie informacje dalej.

Jednocześnie wszystkie osoby chcące wesprzeć Kacperka zachęcamy do przekazania 1% podatku. Niezbędne informacje na poniższym banerze:

przekaz podatek dla kacperka
 

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GośćalekslesniczyJagarax Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rax
Gość
rax

cholera wczoraj dałem tej właśnie blondynce 5zł ale frajer jestem i bądz tu dobry !!!

Jaga
Gość
Jaga

Ona chodzi cyklicznie co roku i zbiera pieniądze. Ja ją wyprosiłam, ona ma ciągle tą stała i wyuczoną regułkę. Nie dajcie się jej nabrać. W tamtym roku sprawdziłam na stronie internetowej fundacji co niby ta kobieta zbiera w jej imieniu i czy faktycznie jest taka osoba potrzebująca na którą zbierają i jak się okazało nie było takiej. W tamtym roku zbierała na jakiegoś chłopca z Mielca też niby z porażeniem mózgowym. więc proszę uważać. Blondynka krótkie włosy,okulary, ubrana była w spodnie imitujące ubranie, jasne moro.

lesniczy
Gość
lesniczy

Nikt mi nie zabroni dawac komu chce i ile chce i na co chce, wara od moich pieniedzy

aleks
Gość
aleks

Może w końcu ktoś zadzwoni na policje i zostanie zatrzymana.Skoro nie ma pozwoleń na zbieranie pieniędzy to popełnia wykroczenie.

lesniczy
Gość
lesniczy

aleks odpowiedz jest taka HA HA HA HA ales naiwny

Gość
Gość
Gość

Na policji juz jest zgłoszenie. Teraz czekamy aż ja znajdą.

Scroll Up