Rusza Tydzień Mobilności

16/09/11r/Przed nami kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Tradycyjnie już do tej niezwykle popularnej kampanii społecznej promującej transport publiczny przyłączą się również Przewozy Regionalne.

Obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu mają na celu m.in. promocję regionalnej komunikacji kolejowej jako środka transportu zbiorowego oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku.

„Wybierz wygodną alternatywę! Nie warto zamykać się w samochodzie!’’ to hasło tegorocznej kampanii proekologicznej w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Przez cały tydzień – od 16 do 22 września – wszyscy pasażerowie podróżujący pociągami Regio będą mogli przewozić rower za darmo! To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić ostanie dni lata na rowerowych szlakach.

Bartosz Bakalarz

16/09/11r/4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
:)Nowodebianinplutostary Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
stary
Gość
stary

Świetna sprawa,szkoda tylko że przez tydzień?

pluto
Gość
pluto

na rowerze do urzedu- np z tarnowskiej woli – z podskokami, pod prad na krajówce( przez moment ścieżka rowerowa to trasa widmo) ach!! to dopiero ciekawa trasa ; pan burmistrz chyba nią nie jechał

Nowodebianin
Gość
Nowodebianin

A RTA z Kaczaków , Slęzaków , Rozalina , Alfredówki też chce rowerami jeździć , domagamy się chodnika dla nas o Jadachach i Chmielowie nie wspominając ….. a jeszcze Cygany toć to też RTA … same miastowe chopoki …

:)
Gość
:)

tak szybko przeczytałem tytuł "Rusza Tydzień Mobilności " że wyszło mi Rusza Tydzień Miłości

Scroll Up